Report z PVC

Akcie tohoto druhu sa vyznačujú tým,že pred vchodom postávajú ľudia, ktorý sa nezmestia do vnútra,pretože kapacita klubu je obmedzená. Obával som sa toho aj tentoraz, ale na moje prekvapenie pred klubom nebol skoro nikto, takže dovnútra nebolo problém sa dosta (alebo len ja som mal také šastie). Po zaplnení klubu na určitú kapacitu jednoducho biletári zavreli mrežu a nepustili už nikoho takže vnútri nebolo také teplo ako na predchádzajúcich dvoch PVC.

Po mojom príchode už za gramcami stál náš najobľúbenejší dj Toky, ktorý rozbehol akciu naozaj výborne, hral energicky,tvrdo,tak ako sme si už u neho dávno zvykli a pripravil pôdu pre live vystúpenie španielskeho dja Christiana Wünscha na slovensku a v čechách mimoriadne obľúbeného. A to ,že je nielen skvelý producent ale aj dj, nám predviedol vo svojom síce len hodinovom sete, ale ktorý stál zato a ľudia sa na neho výborne bavili. Po Wünschovi nastúpila najväčšia hviezda večera Oscar Mulero, ktorého mám aj ja mimoriadne v obľube a tak som sa snažil jeho vystúpenie vychutna si čo najviac. Po dvoch hodinách wynikajúceho energického techna ktoré sa určite každému prítomnému muselo páči sa za gramce postavil dj Dalo, ktorý túto skvelú dokončil tak ako sa patrí.

čo doda na záver?..len toľko,že piatočné techno v podaní slovensko-španielských dvojíc bolo nezabudnuteľným hudobným zážitkom a tak spolu svami sa teším na Ďaľšie pokračovanie…

Text : Spejso

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*