Red Bull Music Academy končí

Podľa Facebooku Roba Briešku končí k 31.10.2019 Red Bull Music Academy s aktivitami na rádiu aj akadémií. Mladí a talentovaní dji a producenti z celého sveta tak majú o miesto na realizáciu menej.

Nám je ľúto dvojnásobne, nakoľko sme sa na RBMA zúčastnili hneď trikrát a to v Ríme, Barcelone aj austrálskom Melbourne. Zažili neopakovateľné sessions s top umelcami celého sveta. Od dubstepového kráľa Skreama, dnb legendu Zinca, soulového Spaceka, zakladateľa rapu Joea Bataana , či Mizell Brothers, ktorí produkovali všetky prvé hity od Jacksons5 včetne ABC. V Ríme sme pretancovali noc so zoskupením Sa-Ra, ktoré v USA spolupracovali so všetkými od Beastie Boys až po Snoop Doga. Alebo aj vnučku Che Guevaru – Tasha.guevara alias Dj Tabu.

Skream, DJ Zinc na RBMA v Melbourne

Tento putovný workshop, ktorý každoročne spája 60 vybraných mladých DJs a producentov s lidmi pôsobiacich v rôznych oblastiach hudobnej scény: od svetových DJs, booking agentov cez štúdiových producentov až po breakdancerov. Vybraným účastníkom hradia organizátori letenku aj 2-týždenný pobyt.

RBMA zostava v Barcelone

Ako to tam vyzeralo si môžete pozrieť napr na našich fotkách

Skream v Melbourne na Red Bull Music Academy

Barcelona
http://bajkonur.info/fotoreporty/red-bull-music-academy-2008/
Melbourne
http://bajkonur.info/fotoreporty/redbull-music-academy/
Rím
http://bajkonur.info/novinky/djane-katcha-o-redbull-music-academy/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*