Red Bull Music Academy 2002.

K přihlášce, kterou je nutné vytisknout z www.redbullmusicacademy.com, je potřeba přidat min. 30 minutový vlastní DJ-mix anebo ukázku vlastní hudby. Akademie je určená všem, kteří mají zájem o kreativní výměnu zkušeností a informací o elektronické hudbě a domluví se anglicky. Organizátoři hradí vybraným účastníkúm 14-ti denní pobyt a cestu do místa konání.

&quotKaždý si múže na emailu jan@redbullmusicacademy.com vyžádat informační booklet, kde je na CD-ROMu mimo jiné i video z londýnské RBMA a dokument lektora Briana Crosse a DJe Shadow,” říká Honza Babka, zástupce RBMA.

Program Red Bull Music Academy je složený z přednášek, praktických workshopú a nočních klubových mejdanú. Akademie hostí vždy zajímavé osobnosti z hudební scény: DJe, producenty, známé i neznámé, hudební inovátory i komerční hvězdy. V minulosti na RBMA hostovali např. Derrick Carter, Westbam, John Acquaviva, Herbert, DJ Craze, X-Ecutioners, MJ Cole, Midfield General a další. &quotI nadále se chceme v rámci Akademie zaměřit na co nejširší spektrum stylú a pohledú na současnou hudební scénu. Ani tak nám nejde o jména, jako o udržení atmosféry Red Bull Music Academy jako místa, kde se v prostředí útulného obýváku během měsíce dozvíte spoustu zajímavých věcí a potkáte fajn lidi z celého světa,” říká Honza Babka a dodává: &quotNa workshop dorazí i video DJové a jazzoví a breakdance tanečníci. Chceme prostě na Akademii prezentovat klubovou kulturu se vším všudy.” Jen pro připomenutí, vloni se Akademie zúčastnili DJ Zavo a Lazy Felix, prvního ročníku v Berlíne DJ Vec, takže šanci mají všichni!

Více informací na www.redbullmusicacademy.com
anebo na jan@redbullmusicacademy.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*