Recenzie: Stereo Mcs, Groove armada, Asian Dub Found.


STEREO MCS – RETROACTIVE
To najlepšie od jednej z najúspešnejších britských tanečných breakbeatových formácií. &quotConnected” sa stala jednou z najpoužívanejších skladieb do reklám a z minulého albumu &quotDeep, Down & Dirty” si zase Mattoni vypožičala skladbu &quotSofisticated” (bohužiaľ v nepekne prespievanej českej verzií). Po obrovskom úspechu na trenčianskom festivale &quotPohoda” sa tentoraz Stereo MC’s predstavili aj v Prahe.

Skladby:
Creation * We Belong In This World Together * Step It Up * On 33 * Running (radio mix) * Ground Level * Lost In Music (Ultimatum Remix) * Bring It On * Chicken Shake * Sofisticated * Deep Down & Dirty * Two Horse Town * Connected * Elevate My Mind * What Is Soul * Traffic * Move It (Ft Cesare)

GROOVE ARMADA – LOVEBOX
členové taneční superligy na cestě za kytarovým zvukem! Nové album adorované dvojice z UK překvapí nejednoho příznivce taneční hudby – Groove Armada natočila zpola rockovou desku! Lovebox osciluje mezi příjemným downtempem a dravou kytarovou hudbou s otiskem elektroniky. Ambiciózní nahrávka, na které hostuje třeba zpěvačka Neneh Cherry.

ASIAN DUB FOUND. – ENEMY OF THE ENEMY
ADF jsou výraznými reprezentanty asijské komunity muzikantú žijících v Británii. V čechách jsou velmi žádaní, často tu koncertují a co se popularity týče, z podobně zaměřených kapel se jim u nás vyrovnají snad jen Transglobal Underground. V jejich hudbě se folklór prolíná s vlivem současně klubové scény. Na nové desce hostují např. zpěvačka Sinead O’Connor nebo kytarista Radiohead Ed O’Brian.

text: www.anarchy.sk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*