Recenzie: DRUM&BASS

V/A: HOSPITAL MIX 2-NHS50CD/Hospital
Hospital má za sebou velmi úspěšný rok a tak přichází s kompilací nejvydařenějších skladeb, které na labelu vyšly (autory jsou např. High Contrast, London Elektricity či Klute) často v méně známých remixech.

V/A: THE FOUR ELEMENTS- Mixed by DJ Friction-
RH43CD/Renegade Hardware

Dvacet pecek z uzavřené živelné sady jež smíchal objev roku 2001DJ Friction (Drum´n bass Arena). Na tracklistu se vyjímají veličiny jako Dilinja, Universal Project či Total Science.

ORIGIN UKNOWN: VALLEY OF THE SHADOWS-RAMM16R/Ram Records
Asi nejúspěšnější singl drum&bassové historie. Po celém světě se zatím prodalo neuvěřitelných 60.000 kopií a jelikož poptávka neklesá, je tu reedice.

ZEN: FLIPMODE/MMM BONGO-REFORM002/Reformed
Po nedávném doublepacku přichází Zen s dvěma kvalitními tracky. Ve Flipmode poskakují beaty vyplněné téměř strašidelnými plochami skrze rozdrážděné bicí a zabijáckou basu.

KEATON AND HIVE: PLAGUE-RH45/Renagade Hardware
Tak trochu drzý electrofunk, který se se svíjí v záchvatech tance a šílenství je výsledkem producentské koalice Keatona z Usual Suspect či Universal Project a Hivea. V Británii se Plague stal obrovským hitem. Na jeho B straně se nachází specialitka Resolution plná interesantních efektú a sexy vokálu.

text: Maximum Underground

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*