Recenzia : House Party 17

Chytľavé letné melódie a dráždivé ženské vokály, ktoré vás privedú na tie správne myšlienky. Presne taká je hudba na najnovšom mixovanom house CD s názvom House Party, ktoré pre české vydavateľstvo s názvom Next Era namixoval slovinský dj a producent Aleksij.

Okrem Aleksovej vlastnej veci s názvom Get Some, ktorá vychádza exkluzívne iba na tomto CD tu nájdete napríklad aj dva remixy od škótskej dvojice Silicone Soul alebo slovinského techno dja Valentina Kanzyaniho. Ten sa tu prezentuje ľahkým funky house trackom s názvom Leliwa, ktorý vyšiel podľa bookletu toho roku na značke Earresistible a dostala sa dokonca do celosvetovej distribúcie s názvom Prime.

HneĎ po nej nasleduje veľmi známe britské vydavateľstvo s názvom Defected, ktorého dosky vytiahne rád aj náš DJ Koki. Defected tu zastupujú hneĎ traja zástupci.
Prvým z nich je BBT a jeho minuloročná doska s názvom Got´s child. Druhý Kidstuff a cih minuloročná vec Alright a nakoniec G club a Banda Somora.

Miestami sa vám toto cd možno bude zda trochu spomalené, je to však iba príprava na našliapnutejšie pasáže, ktoré vás poriadne rozohrejú. Mňa takto rozohriala vec od s poradovým číslom 11 od Belle Ville s názvom Theme from Belle Ville, kde do basy vyspevuje exotická dievčinka. Cd je výborným doplnkom domáceho archívu, ktorý potrebuje práve takéto osvieženie, keĎ sa vraciate domov z vydarenej party a stále nemáte chu presta tancova…

Cena: 450,-Sk
Záujemci posielajte objednavky na adresu: dropbase@bajkonur.net s heslom House Party 17.

text: Digital Kid

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*