REASON special – tlačová správa.

Sobota 5_10_2002 od 21:00 do 05:00 @ Veletržní Palác

Party REASON, která měla proběhnout v sobotu 5. října v klubu Roxy byla z dúvodu absolutní devastace prostoru klubu přesunuta do Veletržního Paláce na adrese Dukelských Hrdinú 47, Praha 7, Holešovice.

Celý koncept akce byl rozšířen o další podia a akce by se měla stát klubovou událostí tohoto podzimu. Zároveň tím bude umožněno prožít vystoupení této legendy taneční scény mnohem většímu počtu návštěvníkú, něž by tomu bylo v klubu Roxy. Jednoho z nejrespektovanějších Djú světa, Dje JOHNa DIGWEEDa, který byl opakovaně zvolen nejlepším Djem světa britskými časopisy Muzik, Mixmag a v dalších renomovaných anketách, doprovodí na této akci na hlavní stage elita domácího stylu progressive house/trance a zároveň residenti pravidelných klubových nocí REASON a ZEN ve složení: MICHAEL BURIAN, JOEL EINHORN, RAI. Na druhém stage, který bude pojatý v techhouseovém duchu, vystoupí jako headliner Dj TIMMY S ze známého londýnského uskupení Get Fucked, vedle kterého vystoupí domácí Djové Josef Sedloň za doprovodu perkusionisty CARL-L, Javas a roxy djs Airto a Dan Cooley. Dalším tahákem této stage bude exkluzivní techhouseový set Dje Casse, kterého známe spíše pro jeho progressive houseové sety, kterými se opakovaně blýskl na nocích ZEN. Třetí podium poslouží jako oaza klidu a do pohody Vás hodí matadoři downtempa, Djové Hoffee, Tall, Blue a Stanzim.

Na této akci zahrají někteří Djs za snížené honoráře a někteří zcela zdarma na podporu klubu Roxy. Vstupné činí v předprodeji 350,- Kč, na místě bude stát lístek 390,- Kč. Mediálním partnerem nocí je server rave.cz. Its party time!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*