Radio Budha Bar

Tri hodiny počúvania toho najaktuálnejšieho z diania na svetovej nu jazzovej scéne budú poskladané predovšetkým s nových albumov, ale priestor sa nájde aj na čerstvé maxáče či staršie nahrávky, ktoré definovali scénu. Vzhľadom na skúsenosti z minulosti sa dá očakáva, že večer bude pokračova setom jedného z rezidetných deejayov. Playlist každého vysielania Radia Buddha Bar nájdete v predstihu na www.buddhabar.sk.

Stateless – Art Of No State (freerange records)

Učebnicový škandinávsky broken beat . S vokálmi v správny čas a na správnom mieste vypomáha napríklad aj Yukimi Nagano známa zo skladby Summer Sun od Koop.

Linky
http://www.breakz4dayz.com/reviewsLNH5.htm
http://www.freerangerecords.co.uk/artists/stateless/

Moodorama – Listen (audiopharm)

Títo chlapci z Regensburgu to fakt vedia. Skvele remixovali francúzkych Telepopmusik a ich maxáč Viama sa stal najpredávanejším produktom na značke Stereo De Luxe. Názov ich tretieho albumu hovorí za všetko. Just Listen !

Linky
http://fluke.student.utwente.nl/chilledbeats/show_album.php?album_id=959

Jazztronik – Set Free (flover)

Ryota Nozaki alias Jazztronik tak ľahko to Bratislavy hra nepríde. Nejde ani tak o honorár, ale letenky z Japonska sú drahé a človek s klasickým hudobným vzdelaním by asi chcel býva v dobrom hoteli. Tak si aspoň vypočujte jeho nový album.

Linky

www.jazztronik.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*