Proifl:Shane London

Momentálně žije v britské metropoli a je rezidentem v německém klubu Pleasuredom, kde hraje s oblibou dlouhé pěti až šesti hodinové sety vedle tak zvučných jmen jako Thomas Schumacher, Westbam, Gayle San, Hardy Hard, Ellen Alien, DJ Dag nebo Massimo. Jeho styl osciluje na hraně undergroundového trance a experimentálního progressive house, které prokládá občas i breakbeatem.

Je velkým bavičem a svým zaujetím za gramofony dokáže strhnout publikum a vytvářet atmosféru divokých rave parties. V současné době se jeho aktivity soustřeĎují hlavně na studiovou produkci.

Pravidelně vysílá každý týden na Interface pirate radio (http://interface.pirate-radio.org), což je jednou z největších internetových stanic vúbec. Při svých vystoupeních navštívil nejedno světové město, včetně San Francisca nebo Las Vegas.

U nás jsme mohli slyšet jeho set například i na Rádiu1. Minulou zimu přivezl svou noc s názvem GLOBAL DIVERSIONS již jednou do pražské Roxy a slyšet jsme ho mohli i na festivalu GO PLANET ROXY, kde rozehříval publikum pro samotného Jamese Zabielu.

Text: Roxy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*