Profily:ELEMENTZ CREW

[Triple Vision.NL-Rotterdam]

DJ DREAZZ
DJ FALCON
DJ PAMB
DJ HARSH
MC DART
MC PROSKRIPT

DJ DREAZZ
sa aktívne pohybuje na drumandbassovej scéne od roku 1992. Je majiteľom distribúcie TRIPLE VISION a môže sa považova za jedného z najdôležitejších hráčov vo svete drum and bassu na území Beneluxu ( Holandsko, Belgicko, Luxembursko ).
Teraz je Dreazz majiteľom ôsmich drum and bassových labelov a jeho meno nesie niekoľko produkcií, ktoré určite osobne poznáte z parketu.

DJ FALCON
je už dlhšiu dobu spolu s BSE pokladaný za najžhavejšieho holandského drum and bassového producenta. Posledných pár rokov strávil tento prekvapivý chlapík všetok svoj čas č v štúdiu. V tomto relatívne krátkom čase si Falcon vybudoval reputáciu ako v Holandsku. Tak i na medzinárodnej dnb scéne.

DJ PAMB
je najnovší člen Elementz crew. Jeho sety ovplývajú výbornou atmosférou energií. Nie náhodou hral na poslednej Rotterdamskej party Major League IV. Po boku hlavných hviezd večera: Bad Company, Total Science, Fierce na hlavnom stagei.

DJ HARSH
je prezmenu najmladší člen Elementz crew. Hrá prevažne anglickú a holandskú produkciu, ktorá vyniká tvrdším a riadne zlomeným soundom.

MC DART
ten kto už zažil párty s Elementz Dj‘s, určite nemohol zabudnú na sympatického a energetického černocha, ktorý svojím hlasovým prejavom výborne doplňuje na nadvyhuje atmosféru parties.

MC PROSKRIPT
Podľa osobného doporučenia, ide o jedného z najlepších holandských Mc‘s. Pravidelne s Dartom doplňujú nielen dnb akcie, ale aj RnB, 2stepové a hiphopové noci.

Text: Organizátor

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*