Profil: Timmy S.

Timmy S. (GET FUCKED, THE END, WIGGLE – UK)

Timmy S. hraje již 8 let, a za tu dobu obdržel řadu ocenění, mezi kterými vyniká prvenství v kategorii „Best Bedroom Bedlam DJ“ renomovaného časopisu Muzik Magazine. Komentář časopisu? „Za dobu existence Muzik Magazine žádný mixtape neinspiroval redakci víc než mix Timmyho S. Tato nahrávka tu s námi byla stále, byli jsme jí posedlí. Timmy S. patří rozhodně do kategorie nej Djs spolu s Laurentem Garnierem, Darrenem Emersonem a Terry Francisem“.

Timmy S. se pevně usadil na pomyslné špičce tech-house díky svému pravidelnému hraní v klubech The End a Wiggle, ale i hostování v klubu Twilo v New Yorku a svým producentským aktivitám. Citát z rozhovoru, který poskytl Mr. C nedávno časpoisu Muzik Magazine: „Timmy u nás v The Endu hrál asi 15krát. Je jedním z nejnadějnějších tech-house Djú. Tech-house je dnes poměrně širokým pojmem, ale když si poslechnete Timmyho teprve správně pochopíte, co by měl tento žánr obsahovat. Také z jeho posledních nahrávek je patrné, že se mu velmi zalíbila i producentská kariéra. Bohužel se ale chová příliš přívětivě, dokonce nám posílá pohledy k vánocúm. Trocha odtažitosti by mu v tomto světě prospělo.“

Jak je patrné z citátu Mr. C, Timmyho naleznete poslední dobou velmi často ve studiu, kde spolupracuje s partičkama jako GET FUCKED a s jinými projekty. Britská média vyzdvihují Timmyho S. jako osobu, která by mohla rozluštit tajenku s názvem Tech-House. O jeho poslední vystoupení v klubu Roxy nás připravili srpnové povodně, které navštívili prostor klubu místo Timmyho, a zde ho máme v náhradním termínu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*