Profil : Steve Sanchez

Steve Sanchez sa narodil 17.4.1974 v Los Angeles, kde do 15 rokov žil a študoval…
A v sobotu 18.10. bude v Leviciach !!!!

Steve Sanchez sa narodil 17.4.1974 v Los Angeles, kde do 15 rokov žil a študoval. Nakoľko Stevova mama je rakúskeho pôvodu a otec američan ,pravideåne pendloval medzi Amerikou a Rakúskom. Vo svojich 16 rokoch navštívil New York a club Paradise Garage, kde sa po prvý krát stretol s housovou muziækou, ktorú tam v tej dobe hrali Tony Humpriess a David Morales.

To Stevena inšpirovalo natoľko, že po návrate do L.A. začal nakupova platne a tvrdo na sebe pracova. Už o rok neskôr si zahral po boku Eddieho Amadora v clube Garage, ktorý funguje do dnes.
Po tomto hraní nasledovali vystúpenia viac-menej po celej západnej Amerike. Steve hral v mestách ako Seattle, San Francisco a jedného dña dostal životnú ponuku zahra si v legendárnom clube 54 v Las Vegas po boku Victora Simonelliho. Po troch rokoch intenzívneho hrania sa Steve rozhodol ís do Nemecka, kde po boku Dj Tom-a Novyho a Milk & Sugar zaæal aj z vlastnou produkciou. Do dnešného dňa vyœli od neho na svetový trh produkcie ako napr. remixy pre Intercord USA, pre ktorý spracoval jeden z najvýznamnejších remixov Enrique Iglesiasa – Rhythm Devine, Steve Sanches – Off beat, Disco Wx – Come Back and Stay, Tom Riley proj. –
No Colours, Tom Riley proj. – Maxim, 3point nine – Alive a mnoho Ďalœích remixov.

Momentálne Steve sedí v štúdiu v Berlíne s formáciou Milk & Sugar a pracuje na projekte pre Milk & Sugar spolu s damiem J.Carterom. V rámci jeho Bacardi Heat Tour, ktorú Steve momentálne absolvuje po Nemecku a Rakúsku sa zastaví už druhý krát na Slovensku. Tentokrát v Levickom Hell pub-e.

Text: Organizator

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*