Profil : Samuel L Session(Cycle, SLS)

Samuel L Session je bez preháňania najpredávanejším európskym techno producentom posledných rokov. Každá nová platňa na značke SLS je netrpezlivo očakávaná tisíckami znalcov kvalitnej elektronickej tanečnej hudby.

Samuel L Session začal mixova koncom osemdesiatych rokov a behom krátkej doby sa stal profesionálnym DJom a tiež uznávaným producentom. Na jar roku 1997 si založil svoj prvý label Cycle, ktorý neuveriteľnou rýchlosou vyrástol na vyhľadávanú a kvalitnú značku.

Samuel tvorí a skladá tanečnú hudbu trochu iného druhu než všetci ostatní producenti a DJi, výsledkom je osobitý, nezameniteľný zvuk a kompozícia skladieb, ktoré už presvedčili snáĎ všetkých svetových DJov a clubberov. Samuel L Session produkoval pre osobnosti ako Dave Angel a jeho label Rotation, Heiko Laux – Kanzleramt, Primate, Phont a Lost Recordings Steve Bicknella.

V súčasnej dobe je meno Samuel L Session známe po celej zemeguli, je synonymom tribalu, neuveriteľnej schopnosti vyhľadáva a sklada nové tribal rytmy a beaty. Katalóg dosiek Samuel L Session je neobyčajne bohatý a osciluje od techna až po house music. Samuel nedávno založil novú značku s názvom SLS, na ktorom tiež vydal svoj debutový album.
Prišli aj Ďalšie maxi single, medzi ktorými sa objavili napríklad aj remixy od Olivera Ho.

Samuel L Session sa predstaví 27.7. v rámci festivalu Loop v Brne na Rave.cz stage.

text: www.loop.cz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*