Profil: Phil Thompson

Phil Thompson začal svojí kariéru v roce 1993 když se poprvé prosadil jako rezident na „Trois boat“ akcích v Southamptonu. Silné přesvědčení v house music ho vtáhlo přímo do dění taneční scény a jeho snaha ho za krátko učinila rezidentem v klubech „House of Windsdor“ a „U.K. Club“ v Londýně. V záplavě rádoby djú té doby, púsobil jeho talent doslova jako „neobjevený“ a do té doby na parties neslyšitelný.

V roce 1994 Phil investoval do studiového vybavení a zadal si úkol, že do pěti let si vybuduje takový zvuk, jaký lze u jeho hudby slyšet nyní. S výbavou se učil sám a po rychlém proniknutí do technických záležitostí začal přicházet na kloub mixování tribalu s rúznými popěvky, základními drum’n’bassovými rytmy a kloubit je do vlastního, originálního zvuku. V roce 1998 se dostal do širšího veřejného povědomí po zajímavém rozhovoru s Danny Howellsem; ten miloval zvuk Philových trackú a zeptal se ho, jestli by některé mohl zkompletovat pro jeho rezidenci v Bedrocku. Phil si dodal odvahy a velmi brzy se tyto kousky objevily v Dannyho vinylboxu.

Spolupracoval s takovými jmény jako Deep dish, Digweed, Sasha, Danny Tenaglia a další. Phil popisuje svojí hudbu jako „ráznou hudbu, která tě rozpohybuje až ze samého dna tvojí duše; vždycky dost kvalitní na to aby tě udělala šastným, dost temná a hluboká aby tě donutila přemýšlet. Krátké a líné techno tracky z Belgie, Holandska a Švédska v kombinaci s „maratonovými“ kousky z Anglie.“

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*