Profil : Over3

Projekt Over 3 vznikl na podzim roku 2000 a jeho členové jsou Risto Sokolovski (36, Praha) a Richard Tauchman (29, Hradec Králové). Ke vzniku projektu OVER3 významně přispěl svoji aktivitou i DJ Tráva, který byl prvním člověkem, který pomohl projektu se zorientovat.

V zimě roku 2001 projekt produkuje první demo na PC a z něho pocházející skladba Woman in Space vychází koncem března na labelu LexRec. Na podzim přichází první hraní v menších klubech a v prosinci 2001 se projekt představuje jako předkapela Significant Other na Dance for Freedom. Během ledna 2002 přichází nabídka k vydání prvního alba na labelu LexRec DJ Trávy, za zvukové režie Dušana Liprta (DFL).

Na jaře a v létě živé hraní pokračuje ( Sepie, Roxy-Free mondays, R-klub, festival Zámostí, Summer of Love,…) již za doprovodu Petra Mikuláška a Fantomase (Significant Other). Během léta zároveň pokračuje práce na debutovém albu „First flight“, které na podzim vrcholí masteringem v Anglii za režie Nils Hesse (Get fucked). V současné době probíhají poslední dokončovací práce a přípravy na křest, který se uskuteční 14.11.2002 v Roxy.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*