Profil Disco TV : Bobby Pharelle

Bobbyho labelu Jamayka sa od doby jeho založenia dostalo mnoho pochvalných kritík od tých najlepších a najznámejších medzinárodných djov, časopisov a internetových tanečných stránok. Arzenál umelcov vydávajúcich na „Jamayke“ číta také mená ako Roy Davis Jr., Soul Providers, Mazi, Tony Thomas, Kaskade, Louis Botella, Daniell Spencer, Circus Night, Jeff Bennett, YUG, Louis Botella a samozrejme Bobby Pharelle.

Hudbu z „Jamayky“ do svojich setov pravidelne zaraĎujú Derrick Carter, Pete Tong, Xpress 2, Ben Watt, Jon Marsh, DJ Dan, Deep Dish, Mark Farina, King Britt, Josh Wink, Little Louis Vega, Kevin Saunderson, Juan Atkins, Miguel Migs, Danny Tenaglia , Tim Deluxe a to sme vymenovali iba tých najznámejších. VĎaka svojej tvrdej práci sa „Jamayka crew“ rýchlo zaradila medzi elitu svetovej house scény.

Bobbyho debut “Bobby’s Delhi” sa na „Jamayke“ objaví v októbri a bude ozdobený množstvom zaujímavých remixov (Dr. Kucho, Jay Jay Tripwire). Nahrávka sa samozrejme už dostala do rúk „vyvolených“. Odozva bola ako vždy : vynikajúca!!! Bobby momentálne pracuje aj na niekoľkých remixoch, od ktorích sa taktiež dá očakáva neoceniteľný hudobný zážitok.

VĎaka všetkým vyššie uvedeným aspektom a Bobbyho neochvejnej vízii v kvalitnú tanečnú hudbu rešpektujúcu všetko čo dav na tanečnom parkete miluje, sa 6.9 na Zlatých Pieskoch na Orange DISCO TV postavíte zoči –voči budúcnosti toho, čo sa obecne nazýva HOUSE MUSIC !!!

Discography

Eps:

Bobby Pharelle – “Bobby’s Delhi” (remixes from Dr. Kucho! & Jay Tripwire) Jamayka
(Sept. 2003 release)
Roboslave – “Porn On Tv” (collaberation w/ Bobby Pharelle & Hatiras) Jamayka Blue
(Dec. 2003 release)
Bobby Pharelle – “untitled” Unsigned cdr (Jan. 2004)

Remixes:

Kaskade – “Be There” (Pharelle & Sombionx mix) – Jamayka

Circus Night – “In The Name Of…” (Pharelle & Sombionx mix) – Jamayka

Line-up
Orange DISCO TV
Kenvelo deep house tv stage:

20:30 – 23:30 Lapsus Kolektiv
23:30 – 01:30 Bobby Pharelle
01:30 – 03:30 Johnny Fiasco
03:30 – 06:00 Haberland & Glaubic

SOUNDS OF JAMAYKA 5.septembra.Bratislava!

Bobby Pharelle (owner/A&R/producer Jamayka recordings Chicago/USA), jeden z headlinerov Orange DISCO TV na Kenvelo House TV2 stage na klubovj párty v Bratislave!

5.septembra sa na klubovej noci pod hlavičkou svojho vydavateľstva Jamayka recordings predstaví Bobby vo svojom dj sete.
Zaručený kvalitný chicago & west coast deep house.

Akcia má názov Sounds of Jamayka a uskutoční sa v novej lokácii v centre Bratislavy. Na Obchodnej ulici v Kenvelo Fashion Café.
Spolu s Bobbym budú hra aj Lapsus Kolektiv.

Klub má limitovanú kapacitu a Rave.sk vám prináša ako jediný web možnos získa exkluzívne vstupenky na tento žúr!
Vyhrajte 30 lístkov na Sounds of Jamayka.

Na akcii fashion show a becky.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*