Pohoda Party : Tlačová Správa

Stručne k programu:
Hlavnými hviezdami párty bude DJ-ské duo Layo & Bushwacka! z labelu The End z Londýna. Layo & Bushwacka! patria k svetovej elite techhousu, pripravujú špeciálny, vyše štvorhodinový set, ktorý začne tesne po polnoci. Od 20.00 sa na hlavnej tanečnej scéne vystriedajú slovenskí DJ-i Biji, Poprednny a Martin Haberland.

Na Ďalšej scéne párty slávnostne otvorí o 19.00 Městský orchestr mladých Dolní Benešov – takmer 70 členný dychový orchester z Dolního Benešova s vekovým priemerom cca 20 rokov. Hrajú také pecky ako Včielku Maju, My way a podobne. Podľa vyjadrenia pracovníkov Městského úradu Dolní Benešov sa &quotděcka moc těší”, my sa tešíme &quottaky tak”. O 20.00 vystúpia hviezdni Tata bojs s 90 minutovým koncertom. Po nich nastúpi maĎarský Colorstar, skvelé energické spojenie elektroniky a živých nástrojov, Ďalšia zo skvelých maĎarských skupín ako Másfél, či Korai Orom. Určite o nich bude ešte veľa poču, ich koncert na Bažant Pohoda párty je ich slovenskou premiérou. O 23.30 začne hra Para – prvý koncert po niekoľkomesačnej pauze v Bratislave. Na záver &quotkapelovej scény” zahrá český objav tohto roku – skupina Roe Deer s pôvabnou speváčkou Emou. Zaujímavosou tejto scény bude mega VJ-ing na klasickom filmovom plátne za jednotlivými skupinami. Colorstar si zahrá spolu s filmom Mikrokozmos, Para bude skvapalnená filmom Atlantis režiséra Luca Bessona, a príjemný Roe Deer bude ešte spríjemnený filmom Prelet vtákov.

Hviezdou tretej scény bude americký DJ a MC Nappy G z labelu Giant step z New Yorku. Okrem svojho setu sa predstaví ako MC so slovenským projektom Solidne grúvy DJ-ov Oswalda a Petre Fialu (aka PeterF).

Sprievodnými akciami bude výstava fotografií Ctibora Bachratého a študentov ŠUP Bratislava z festivalu Bažant Pohoda 2002 a z predchádzajúcich ročníkov, Ďalej projekcie fimových šotov z uplynulých ročníkov festivalu, projekcia filmu Neuropa v Moskve a skvelej ukážky toho, čo sa dá zahra na zariadení bytu vo filme Hudba pre jeden byt a šiestich hudobníkov.

Atmosféru akcie spríjemní rozšírená ponuka stánkov, čajovňa a Pohoda shop s tričkami, CD-čkami a predajom špeciálnej edície lístkov na festival Bažant Pohoda 2003. &quotSviatočné” je aj vstupné, ktoré je 299,-Sk v predpredaji a 350,-Sk na mieste. Prepredaj funguje v Bratislave (Dr. Horák, Artfórum, DK Zrkadlový háj), v Nitre (Kníhkupectvo Pod vŕškom) a v Trnave (CD Aquarius).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*