Phreak da Sound 1 v DUNE !

ZA GRAMOFÓNY :: sa postaví DJská dvojica Destroyah a Elias. Pre Destroyaha je Duna dôverne známa z jeho pôsobenia v zoskupení Trademark. Mladšiu generáciu bude reprezentova Elias.

:: ŠPECIALITOU :: akcie bude prezentácia slovenskej drum & bassovej tvorby v hodinovom sete, ktorý bude odohraný v čase 11:30 – 12:30. Jadro setu budú tento krát tvori skladby dvoch „domácich“ projektov vydavateľstva Phreak da Sound: Soundphreakers a Peter G. Hawkens, ale okrem nich sa v sete objavia aj skladby od DJ Destroyaha alebo Ear Drum Kru. Pre tých, ktorí sa akcie priamo nezúčastnia, bude kompletný set s podrobným play-listom všetkých skladieb zverejnený na www.Audionet.sk.

:: V BUDÚCNOSTI :: sa na akciách Phreak da Sound budú pravidelne objavova sety so skladbami slovenskej produkcie zo zásobárne labelu Phreak da Sound: skladby členov labelu, tracky z demo nahrávok, ktoré prišli na kompiláciu Remark the Silence 2, alebo vybraté skladby z databázy projektov zaregistrovaných na www.Audionet.sk.

DJ Destroyah
Destroyah vystupuje ako drum & bass DJ od roku 2000, donedávna ako člen zoskupenia Trademark. Od svojho návratu z USA v roku 2003 sa venuje aj vlastnej tvorbe, ktorú prezentuje ako súčas svojho Djského setu. Ako DJ hral na akciách aj so známymi zahraničnými hviezdami: ADF, DJ Gothfader, Freestylers a MC Navigator, Sofa Surfers, DJ Spice, Sugar B. Do zoznamu akcií, na ktorých hral, patrí YOUR SOUND v galérii Duna, Barbakan, Boomerang, Asian Dub Foundation, a zahral si napríklad aj v newyorskom klube Triplefive.

DJ Elias
DJ Elias má 21 rokov a ako DJ začal hra v roku 2001. V minulosti hrával pravidelne v klube Gergaz v Moravskom Jáne a prezentoval sa aj na poslednej BeeFree 2002. Obľubuje rýchlejší a tvrdší drum & bass, medzi jeho obľúbené labely patria Renegade Hardware, Obushek, a Back2Basis, z autorov Dj Zinc, Omni Trio alebo aj DJ Katcha.

Phreak da Sound
Phreak da Sound je slovenské nezávislé vydavateľstvo, ktoré sa dostalo do povedomia drum & bassovou kompiláciou Remark the Silence. Na tejto akcii bude Phreak da Sound hra skladby zo svojej vlastnej dielne, z projektov Soundphreakers a Peter G. Hawkens. Na Ďalších akciách s názvom Phreak da Sound bude vydavateľstvo prezentova tvorbu a tracky od Ďalších slovenských projektov, nielen z okolia kompilácie Remark the Silence.

Nezabudnite sa prís všetci pozrie.
Vstupné: zadarmo,-

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*