Phreak da Sound 07

Tentokrát sme pre vás pripravili naozaj zaujímavý lineup, na ktorom sa predstaví okrem mladého talentovaného DJa Tasuna aj banskobystrické zoskupenie Ear Drum Kru, ktoré nám predstaví svoju novú tvorbu.

Live-set:
Slovenské zoskupenie Ear Drum Kru nemusím nijak extra predstavova. Drum and Bass začali tvori medzi prvými a ich tracky obleteli niekoľko výberoviek u nás i v zahraničí. Za sebou majú vydanie prvého slovenského dnb vinylu a niekoľko albumov. Na štvrtkovej akcii Phreak da Sound popri známej trojici Base, Loggo a Matthew, vystúpi vokalista Peter Kolla, ktorý obohatí ich tvorbu o vokál a perkusie. To, že ich dvojhodinové vystúpenie bude naozaj stᝠza to nemusím hádam nikomu vysvetľova. Zaujímavosou bude určite ich zmena štýlu, ktorý teraz vo svojej tvorbe preferujú, takže na svoje si prídu priaznivci atmosferického Junglu ale aj tvrdšieho drum and bassu. Podrobnosti o zoskupení Ear Drum Kru a o ich vystúpení na PDS7 prinesie server www.audionet.sk už dnes v exkluzívnom interview s Basom.

Špecialita:
Špecialitou týchto akcií je, okrem vždy prítomného setu vybraného slovenského producenta, aj prezentácia slovenskej drum & bass scény v hodinovom sete. Tentokrát duo zo Soundphreakers namixuje nielen tracky zo svojej produkcie ale aj vybrané tracky zo sekcie MP3 Projekty na www.audionet.sk. Takže opä sa je na čo teši.

Gramce:
Gramce bude obsluhova, ako už tradične, slovenský producent a DJ Destroyah (Byro/sk) ktorému bude sekundova DJ Elias (PDS/sk). Popri týchto dvoch ostrieľaných DJov sa nám predstaví nováčik DJského sveta DJ Tasun, ktorý za krátku dobu svojho pôsobenia ukázal, že dokáže dobre mixova a čo je dôležité, jeho dosky sú čerstvé a neopočúvané.

Cieľ:
Cieľom týchto akcií je da priestor domácej drum & bass tvorbe zo zásobárne labelu Phreak da Sound: skladby členov labelu, tracky z demo nahrávok, ktoré prišli na kompiláciu Remark the Silence 2, alebo vybraté skladby z databázy projektov zaregistrovaných na http://www.audionet.sk.

Text: Organizator

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*