Phreak da Sound #04

Phreak da Sound #04
10.07.2003 [Duna/BA]
Vstup: 0,-Sk
Štýl: drum&bass

Lineup:

DJ Destroyah (Byro/sk)
DJ Minkz (dnb/sk)
Live: Snippah (Prosac/PO) – prezentácia vlastnej tvorby
Set: Soundphreakers (PDS/sk) – set so slovenskou produkciou

Ako už tradične, aj tento mesiac sa vám hlási pravidelná drum & bass akcia s názvom Phreak da Sound, ktorá sa uskutoční v Galérii Duna v Bratislave. Plané poplachy, že Duna klub bude počas prázdnin zatvorený sa nevyplnili a my vám môžeme opä predstavi jednu z osobností slovenského drum & bassu, producenta menom Snippah.

Live-set:
Od prvého konania pravidelných drum & bassových akcií slovenského labelu Phreak da Sound sme vám predstavili tvorbu slovenských producentov: Soundphreakers (PDS/sk), B-Complexa (sk), Destroyaha (Byro/sk) a Petra G.Hawkensa (PDS/sk), ktorému hodinový set obohatila svojim hlasom speváčka Nicol. Na štvrtom pokračovaní sa predstaví už spomínaný slovenský drum & bass producent Snippah (Prosac/PO), ktorý je známi tvrdými basovými linkami určenými pre náročnejšieho poslucháča. S jeho tvorbou ste sa mohli stretnú, okrem iného, aj na druhom pokračovaní slovenskej drum & bass výberovky Remark the Silence II. Tentokrát bude mixova z dvoch PC, takže sa nezabudnite prís všetci pozrie! Vstup opä 0,- Sk. Ak však akciu nestihnete alebo budete odcestovaný, odohraný set bude uverejnený s kompletným tracklistom na serveri www.audionet.sk.

Špecialita:
Špecialitou týchto akcií je, okrem vždy prítomného setu vybraného slovenského producenta, aj prezentácia slovenskej drum & bass scény v hodinovom sete, ktorý je odohraný v čase od 23:30 – 00:30. Za mixovacím CD boxom a gramcom sa opä objaví dvojica producentov zo Soundphreakers, ktorý pre vás namixujú slovenskú a svetovú dnb produkciu.

Gramce:
Gramce bude opä obsluhova slovenský producent a DJ Destroyah (Byro/sk) a jeho pozvaný hos DJ Minkz (dnb/sk).

Cieľ:
Cieľom týchto akcií je da priestor domácej drum & bass tvorbe zo zásobárne labelu Phreak da Sound: skladby členov labelu, tracky z demo nahrávok, ktoré prišli na kompiláciu Remark the Silence 2, alebo vybraté skladby z databázy projektov zaregistrovaných na http://www.audionet.sk.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*