Partyboyove dobroružstvá 5 diel.

Víkend som troch netradične začal už v stredu večer na beánii ekonómov v bratislavskom klube Elam. Hrali dji Poprednny, Monoide, Uraj, Lotek a ja som sa v alkoholickom opojení striedavo
vrtel na lahodné hausíky a J.L., ktorá hrala dos často o poschodie vyššie. Domov som prišiel až o 8.00, čo asi úplne stačí na opísanie atmosféry v tomto klube. Špeciálne by som touto cestou chcel poĎakova chalanom z Horského Parku, ktorí sa nás aj s Bičom ujali po krátkom nedorozumení.(chalani máte to u nás – platíme pivo každému).

KeĎže čas sú peniaze a tých nie je nikdy dos rozhodol som sa vo štvrtok navštívi prvý otvárací večer akcie NuJazzDays v bývalom klube Charlies. Moje pocity však boli nanajvýš zmiešané, keĎ som o polnoci vstúpil do poloprázdneho klubu so zažnutým svetlom a sledoval ako všetci čakajú na príchod skupiny 4Hero. Z tej nakoniec dorazili iba dj a mc, čo som bral tiež ako podraz a po pár trackoch sa odobral svojou cestou. O vstupnom 340.-Sk ani nehovoriac.

NuJazz Days boli rozhodne lepšie v piatok na toľko očakávanom vystúpení otca Nujazzu Gillesa Petersona. Nemohlo by iné ako výborné a tým pádom ani celý parket nemohol robi nič iné ako sa knísa vo svižnom tempe bosanovi tohto veľmi známeho anglického moderátora BBC. Zabudnú nemôžme ani na skupinu The Bays, ktorá Gillesovi predskakovala. Okrem toho, že odpálila až polovicu reproduktorov zmenila klub na skutočné peklo plné skáčucich spotených tiel a neskutočne dobrej atmosféry.

Víkend sa pomaly kráti a i keĎ v sobotu večer pršalo, skutočná búrka sa konala
iba v bratislavskom U.clube, kde ten večer hrali drum &bassov9 dji Gabo, Blupcat a Kato.
Na Katov set v U.clube som čakal celý rok, no dnes už viem, že sa čaka rozhodne oplatilo.
Kato v tento deň oslavoval aj svoje narodeniny a preto sa pripájam aj ja k početnému zástupu jeho fanúšikov a blahoželám nielen k výročiu , ale aj výbornému setu, ktorý tej noci odohral… Zostávajúci dvaja páni tiež nijako nezaostávali a tak som opúšal U.club až po záverečnej.

Ako som potom zohrieval telo dúškami ohnivej vody v kluboch Eden a Hlbočina už radšej popisova nebudem. Isté je, že každá zo spomenutých akcií mala niečo do seba a preto sa s Vami lúčim s prianím krásneho predvianočného zhonu a vareného vína.
Dovidenia opä o týždeň…

Váš Partyboy

Viac na https://bajkonur.info/tag/partyboyove-dobrodruzstva/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*