Partyboyove dobrodružstvá 1 – Apokalypsa

Akcia sa skončila za bieleho rána a všetci odišli spokojní a dostatočne vyblbnutí. Bola to moja prvá Apokalypsa, no rozhodne nie posledná…

Tak ako vy som aj ja už horel nedočkavosou a pomaly sa chystal na blížiaci sa víkend. Opä nám absentoval náš
bratislavský Uclub a preto moje cesty viedli do brnenského Boby Centra, kde sa v piatok konalo Ďalšie pokračovanie úspešnej technovačky s názvom Apokalypsa. Cesta bola dobrá a tak som pred hlavnú bránu dorazil nečakane už o 21.00. Obzrel si ešte poloprázdny parket a vypočul celkom zaujímavú kombináciu dja a živého bubeníka – Aleki a Kobylka. Nebolo to zlé no bubeníka nebolo skoro vôbec poču a tak som sa radšej podgurážil dvoma balónikmi omamného plynu u jedného z desiatich fúkačov a vyšiel von poprechádza sa na čerstvom vzduchu.

Dlho som tam však nevydržal, zima ma z futbalového štadióna vrátila rýchlo spä. Našastie bol parket už z veľkej časti zaplnený a za gramofóny nastúpil pre mňa nový objav z Chorvátska(v skutočnosti vraj už má okolo 30rokov) -Dj OGI. čo sa udialo potom som sledoval z otvorenými ústami, Ogi sa zabával, veľmi komunikoval s publikom a hecoval ich s rukami nad hlavou.
Okolo polnoci ho vystriedal Dj Jerry a výborne udržoval atmosféru. Horšie to bolo s hviezdou večera Michaelom Burkatom, ktorý ma prinútil opusti hlavnú sálu a odobra a pozrie si aj ostatného časti priestorov Boby Centra.

Na spodnom floore na práve rozbiehal Slovák Bolek a tak som si prišiel na svoje aspoň tu. Bolo to také jemnejšie techno, čo mi prišlo ako príjemný relax. To som ešte nevedel, že ho budem naozaj potrebova. Po Burkatovi totiž nastúpil brnenský Westbam – Orbith a zbláznil hlavy všetkým prítomným (mňa nevynímajúc). Rýchle údery techna sa prelínali s psychedelickými plochami a rôznymi elektro rytmikami, proste každý si došiel na svoje. To, že kričali, spievali a neviem ešte čo robili úplne všetci snáĎ ani dodáva nemusím. Celkom zaujímavý zážitok. Jediný negatívny jav, ktorý som si až veľmi uvedomoval bolo neuveriteľné teplo a preto som sa radšej išiel na chvíľu von schladi. Po návrate ma už čakal druhý zahraničný hos – švédsky dja producent Slobodan. Myslel som, že toho večera už mám všetko za sebou, opak bol pravdou slobodanove drsné techno ma znova postavilo na nohy a unášalo niekam preč. To, že pražský Agent musel ešte zopár trackov pridáva asi všetko vysvetľuje.

Akcia sa skončila za bieleho rána a všetci odišli spokojní a dostatočne vyblbnutí. Bola to moja prvá Apokalypsa, no rozhodne nie posledná…

Váš PartyBoy

Viac od Partyboya tu https://bajkonur.info/tag/partyboyove-dobrodruzstva/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*