Partyboyove dobrodružstvá 6 diel.

Priznám sa, že som bol na chvíľu nesvoj pri pohľade na to množstvo tak strašne mladých ľudí, ktorí na akciu Booomerang, ktorá sa konala v sobotu 21.decembra v bratislavskej Inchebe prišli. Nakoniec som si však povedal, že každý je taký starý na koľko sa cíti a po prvom poháriku Boriny(Borovičky pozn. autora) úplne zabudol na akýkoľvek generačný problém.

Myslím, že Booomerang bol čiastočne poznačený návštevou jeho organizátora na veľkej brnenskej technovačke Orion Hall, pretože rozloženie pódia ako aj svetlá a dve obrovské projekčné plátna, na ktorých ste si mohli do sýtosti oči popás, nebývajú na Booome zrovna pravidlom. Len tak Ďalej.

Osobne ma dos prekvapil aj line up, keĎ sa popri bezduchom a strhujúcom techne objavil floor s názvom Groove is in your heart, kde ste mohli poču od hip hopu až po old school funky. Do taktu vám pekne skrečoval DJ DSL z domovského labelu Krudera a Dorfmeistera s názvom G-stone. že to bola zábava ako sa patrí svedčí aj výpoveĎ jedného nemenovaného dja, ktorý zvažoval zanecha svoju kariéru iným DSLovi podobným…

Všetko však má svoj čas a tak som aj ja začal pekne na techne. Stále najobľúbenejší slovenský dj Toky ma rozmašíroval svojimi slučkami na cimpr-campr a jediné šastie, že mi nohy ešte ako tak slúžili bolo, že som už dobre nepočul a teda tancoval iba na každý druhý úder. Nič to však nemení na fakte, že sa mi aj na techne veľmi páčilo a keĎže som si nevedel vybra, kde vlastne budem trávi túto noc pobehoval som z jedného flooru na druhý.

Vianočný Booomerang som zakončil ráno o piatej hodine na jednej z mnohých bratislavských púmp, kde som doplnil zásoby a vydal sa v ústrety krajším zajtrajškom.
Záverom mi teda zostáva poveda, že i napriek tomu, že nás Booomerang sprevádza už pekne dlhú dobu a je to k tomu akcia masového typu, ktoré už zrovna nevyhľadávam bol to jeden z mnohých pekných darčekov aké som už na tieto Vianoce dostal. (Dik aj tebe Cosmo :))

Želám Vám teda, aby ste dostali tých krásnych darčekov minimálne toľko, čo ja a že si prelom roka užijete tak, ako sa patrí…

Váš Partyboy

Viac na https://bajkonur.info/tag/partyboyove-dobrodruzstva/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*