Partyboyove dobrodružstvá – 3diel.

Tak, ako každý víkend, aj ten posledný som zasvätil cestovaniu za tancom a zábavou. Ako to už býva zlákala ma tentoraz hlavne vzdialenos miesta, odkiaľ pochádzal headliner akcie s názvom San Francisco clubbing, odohrávajúci sa v sobotu 5.10.2002 v prievidzskom klube Extreme. Ako už názov hovorí, išlo teda o americké mesto San Francisco, známe hlavne vĎaka spisovateľom Beatovej generácie (Keruac) a hnutiu hippies. Ako som sa neskôr dozvedel, aj spomínaný dj Tony z Tango records vyznával niekedy tento životný štýl. Ale poĎme pekne po poriadku.

Už dlhšiu dobu mám trochu obrátený biorytmus, a tak som sa do mesta Prievidza dostal už o 14.00 hodine. Ako prvé som si pozrel bojnický zámok, ktorý mi pripomenul detsvo a potom sa výdatne posilnil v jednej z početných reštaurácii v okolí. KeĎže je všade mimo Bratislavy možné najes sa dobre a nie draho, ležal som potom až do 19:30 v miestnom penzióne a ažko odfukoval.
Z takejto výbornej pozície ma vyrušili až správy na TV Markíza, a tak som sa konečne vydal do klubu. ¼udí tu samozrejme bolo pomenej, tak som zatiaľ využil príležitos prehodi pár viet s hlavným hosom večera djom Tonym. Prezradil mi, že prichádza do Európy už po tretí krát, má rád losangeleské pláže a naopak neznáša vodku Absolut. Objednal som mu teda vodku Fjodor a lámanou angličtinou vysvetľoval zlú situáciu na Slovensku. Reč sa potom zvrtla na hudbu, a tak som sa dozvedel, že Tony hráva doma vo Frisku každý víkend a platne, ktoré vydáva, pripravuje na počítači Apple Macinstosch.
Medzitým začal hra košický Junior Vargas a jeho príjemne mäkko ladený set v krátkej chvíli zaplnil takmer celý parket.
Sám som si to výborne vychutnával, a keĎ nastúpil Tony, prišiel som na parket aj ja. Myslím, že hral výborne, aspoň podľa mojej nálady a odozvy okolitých clubbers. No moje nohy mali toho už od rána dos, a tak som sa začal bezcieľne poneviera po klube.

Najprv som sa zoznámil s človekom , ktorého meno si už síce nepamätám, no viem, že tu tej noci bol kvôli smrti psa jeho kamaráta. (trochu zvláštne, ale myslím, že sa bavil dobre, takže kar sa vydaril). Iný dobrodruh sa opil tak, že som ho musel položi do auta, prespa sa. Nakoniec sa mi ešte zveril jeden ženáč, že ži v páre vôbec nie je také zlé, ako sa o tom rozpráva a, že by som si to snáĎ mal aj sám skúsi. (Ďakujem za radu). Uvidíme, ako sa bude moja večná mlados preahova a či nebodaj na podobné voloviny čoskoro nenaletím. Budem vás však o tom určite včas informova.

KeĎže som bol mimo Bratislavu, rozhodol som sa zmeni aj pijatiku. Tender nakoniec vyhrala 40% Malinovica za 109,-Sk a čo sa potom dialo, vám už radšej písa ani nebudem. Isté však je, že som domov prišiel celý. Už teraz sa však teším, čo nového mi prinesie nasledujúci víkend. Môžete sa teda teši na Ďalšiu spŕšku zábavných príbehov, ktoré síce nemajú hlavu a pätu, no zato vám na chvíľu pomôžu zabudnú na starosti všedného dňa.

Prajem vám príjemný, i keĎ možno z väčšej časti upršaný deň!
Váš PartyBoy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*