Partyboyove dobrodružstva

Posledný víkend som sa rozhodol naplno privíta leto a vyrazi si na nejakú chatovú party k vode. Nakoniec sa mi to aj podarilo a tak som v piatok poobede opustil zaprášenú Bratislavu a už o necelé dve hodiny stál v magickej prírode neĎaleko Duchonky.
Privítanie bolo viac než vrelé, väčšina z asi tridsiatich prítomných sa tmolila okolo 50litrového sudu s pivom a tak som sa zaradil s pohárom v ruke aj ja a zahájil tak svoju cestu za dobrodružstvami.

Po prvých zoznámeniach začala hra hudba a tak sme sa presunuli do chaty, kde nás už čakala prudko účinná psychotropná nátierka. Ochutnal som a pomaly strácal pojem o čase a priestore. Viem určite, že sme objavili chatu s čerstvými maturantkami z Topolčian a nechali sa chvíľu ponúka všetkým, čo bolo k dispozícii… Ďalej si už pamätám len to, že som dorazil spä k nášmu ohníku a drsne si tam rozrazil obe nohy(nevšimol som si lavičku). Toto však nebol jediný úraz toho večera. Ráno som sa dozvedel, že jedného museli dokonca odvies do nemocnice, lebo padol do 2m hlbokej jamy. Ani jedného z nás to však neodradilo, aby sme si zbytok večera poriadne užili. A to sme aj urobili. Začal hra dnb a mne netreba viac. Skákal som až kým mi došlo poriadne zle a hodil som kosu rovno von oknom.
V predtuche, že sa niečo podobné bude ešte opakova som sa zašil do chilloutu a vychutnával si v poohe ležmo skôr pomalšie bíty.

Pôvodne som chcel zosta iba jeden deň, ale piatkové zážitky ma presvedčili zosta.
V skratke asi toľko, slnečný deň sme vychutnávali z hip hopom všetkých národov,
podvečer zjedli grasový pudink a pozreli Strach a hnus v Las Vegas.
Potom to už išlo rýchlo. Niekto sa stratil v lese a niekto počúval Cosmove techno.
Ja som, ani neviem prečo pozeral film Kruh, ktorý sa mi prekvapivo vôbec nezdal hrôzostrašný. V nedeľu poobede už toho nikto veľa nenarozprával a ja už vôbec nie.
Prečo som sa teda stal punkáčom_?
Tri dni nepouži zubnú kefku, jes iba konopnú stravu a existova v jednom oblečení štyri dni predsa môže jedine punkáč… Alebo nie?

Váš PunkyBoy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*