Partyboyove dobrodružstvá.

Tak akoto už býva som počas posledného septembrového víkendu neobsedel doma a pobral sa za zábavou do diaľav najväčších. Vybral som si tentoraz pre mňa neznáme a o to vzrušujúcejšie miesto – pivnice košického pubu s názvom Amsterdam, kde sa tej noci mal predstavi holandský dj Alvredo. Aký dojem na mňa urobil tento sympatický černoch sa dozviete, keĎ budete číta tieto riadky Ďalej…

Z Bratislavy je to do Košíc viac ako 400km a preto som tam vyrazil už v piatok. Ostávajúci čas využil na spoznávanie košického nočného života a totálne zmordovaný prišiel na hotel ráno o 5 hodine ráno. To už bol deň D a tak som po potrebných úpravách (výmena spodného prádla) a dobre naladený vyrazil do krčmy Amsterdam, kde práve začínal bratislavský dj Antena z Ibiza Promotion. Hudba bola dobrá a svetelné efekty ma privádzali do vytrženia, horšie to bolo s nevykúrenými priestormi a úplne prázdnym parketom. Aj ten sa však úderom jedenástej hodiny začal neuveriteľne rýchlo zapĺňať a tak začalo byť aj bez alkoholu až veľmi horúco.

Najbližšiu hodinu som strávil pobehovaním z miesta na miesto a okukovaním priestorov klubu. Boli to vlastne kluby dva, resp. jedna holandská krčma zo všetkým čo tomu patrí(Nekonečne veľa reklám Heinekenu, šále futbalového klubu Ajax, či maketa typickým domčekov zo šikmými strechami) a jeden temný sklad, kde sa pravidelne konajú akcie s názvom VIP(vip.clubber.sk).
Prišli prvé zoznámenia z domorodým obyvateľstvom a samozrejme aj prvé poháriky. Z českého dja Raia z pražského klubu Roxy, ktorého možno poznáte z mixovaného cdčka, ktoré vydal v rámci časopisu Xmag som teda nemal nič až na pohľad, kedy si jedna šumná dievčina prišla s CD pre autogram.

Po krátkom intre nastúpil hlavný hosť večera, holandský dj ALVREDO. Hral absolútne výborne, o jeho charizme ani nehovoriac. Usmieval sa, tancoval a neskutočne hecoval všetkých prítomných. KeĎ k tomu prirátame jeho exotický zovňajšok a poriadne vrejúcu atmosféru, nemusím vám už asi viac hovori. ľudia úplne šaleli, kričali, pískali a skandovali. Také niečo som už naozaj dlho nevidel.
Podobne sa to nieslo aj Ďalej, keĎ HolanĎana po dva a pol hodine vystriedali bajkonurácky Dodo a neskôr domáci Marian Glaubic. Parket som opúšal až na konci a verte, že tak ako celý zvyšok clubberov vyskákaný do sýtosti a kto náhodou nemal dos, mohol sa dorazi na afterparty v klube Vyagra.

čo doda na záver? Košická klubová scéna je naozaj skvelá a už teraz sa teším na Ďalšiu návštevu tohto mesta.

Váš Partyboy

Viac na https://bajkonur.info/tag/partyboyove-dobrodruzstva/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*