Partyboyove dobrodružstvá – 18.diel

Nie je skutočne možné vtesna do týchto pár riadkov všetko to, čo sa mi za tie neuveriteľné štyri dni prihodilo, ale aspoň v krátkosti. Vo štvrtok sme sadli do auta a vyrazili na krátky výlet do Prahy. Potužení fľaškou červeného vína sme si pozreli futuristický vysielač na Žižkove a plní nadšenia pojedali paštekové chleby na Staromestskom námestí. (Uf, no čo už. Je to tak!) Cez Karlov most sme dorazili k McDonaldu a konečne vyprázdnili nádrže. Zhodou okolnosti išli okolo aj anglickí dji z Quadrant Sound system a tak nám s tým vínom trochu pomohli.
Chceli sme stihnú Hradčany a sme im veľa z toho vína nedali…

Na naše prekvapenie sme na hrade stretli tri slovenské dievčatá, s ktorými sme zapadli do prvej krčmy a dali si dobrú &quotPlzeň”! KeĎže sa v tento deň už žiadna poriadna akcia nekonala, šetrili sme si sily na druhý deň a klábosili iba do jedenástej večer. Dobre sme spravili, pretože sa v piatok večer konala v Modre akcia Blue Level, kde zahrala pražská dnb djka BabeLn a to tak, že nikto s prítomných sa nemá načo sažova. My sme sa s ňou stretli už o jedenástej hodine v bratislavskom klube Spojka, kde oslavoval svoje narodeniny dj Larry. Po prvom pivku sme všetci šiesti nasadli do rozpadnutej Sierry a vyrazili smerom Modra…

Tu sa v tento večer zhromaždila kompletne celá dnb scéna a dupali si v rytme Lixxových lámaných beatov. Nás domáci počastovali fľaškou Vodky a tak sme sa po chvíli pridali k ostatným.
Že to bola akcia výborná, svedčí aj fakt, že sme domov išli až o piatej ráno aj s otlakmi na oboch nohách. Každopádne som zvladál na druhý deň ešte jednu svadbu, ale tam okrem toho, že som nachytal babku o druhej ráno tancova na Chemical brothers a mojich dvoch tyčiek, nič zaujímavé pre vás nebolo. čo doda? Už teraz sa teším, čo nám prinesie Ďalší víkend a vy si berte zo mňa príklad!

Váš Partyboy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*