Partyboyove dobrodružstvá – 13diel

Zobral som to však ako znamenie osudu a strávil celý piatkový večer pri TV, pozeraním filmu Lovci Levov a baštením, čo mi práve prišlo do cesty a bolo toho celkom dos.(cestoviny s rybou, toust s volským okom a lečo)…

KeĎže som bol potom maximálne nevybúrený vstal som v sobotu už o 7:00 ráno a po krátkej prechádzke okolo mŕtveho ramena Dunaja si to namieril na prednášku o Psychológii masovej komunikácie do nitrianskej Univerzity Konštantína Filozofa. V škole to za veľa nestálo a tak o tom ani nebudem písa. Skočím rovno na večerný záah na bratislavské nočné podniky, ktorý bol teda veselý až moc.

Prvá zastávka bola v klube Hlbočine, kde som zahájil protestné nepitie alkoholu a dal si pod zub radšej niečo zo záhradky. Takto príjemne opojený som si vychutnával naozaj výborné housíky dja Swena a tešil sa, čo zaujímavého mi večer ešte prihrá.
KeĎ som už konečne chcel skoči na parket a trochu sa odviaza, nariadil niekto rýchly presun na Leporelo do Uclubu a ja som s tou zblbnutou hlavou vyrazil presne týmto smerom.

Na moje veľké prekvapenie tu však hrali výborne a tak som svoje rozhodnutie ani na chvíľu neobanoval. Na Vaskove dos uletené vychytávky sa mi tancovalo výborne a aj keĎ bolo v klube ľudí menej, atmosféra bola akurát.

Okolo tretej hodiny som si uvedomil, že to ranné stávanie som trochu prehnal a namieril si to s Bobom peši do Brlohu, čo je asi tak hodina cesty. Takýto výlet obohatený o krátky, ale o to výstižnejší rozhovor ma zložil úplne. Prespal som na gauči a pokračoval až na druhý deň v úplne inom byte a úplne inými ľuĎmi, ale o tom až nabudúce…lebo ešte stále dospávam žurovanie do tretej rána…

Váš Partyboy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*