Partyboyove dobrodružstvá – 12diel..

Ten večer obsadili lovci zvukov Superskank a Anti a keĎže som sa ešte spamätával z predošlého víkendu, prišli mi štýly ako ambient a elektronica celkom vhod. Ako jahôdku na torte som si k tomu priobjednal tanier výbornej kapustnice a jednu fajku k tomu. čo doda? Proste paráda, domov som prišiel až ráno okolo tretej.

KeĎže som štvrtok dal prednos dobrej knihe a teplému čaju, tešil som sa na piatok dvojnásobne. Bolo aj prečo, veĎ bolo 14.februára – sviatok zamilovaných a ja som bol zvedavý, čo zaujímavého prinesie tento sviatok mne.

Po krátkom rozbehu sme sa z Brlohu premiestnili priamo do epicentra zábavy, ktorá sa v tú noc sústreĎovala v klube Hlbočina. Pri dverách nás označkovali červeným srdiečkom a potom sme sa už unášali sa vo víre oldschoool funky music od Maa Jendeka. Hudba to bola síce pomalšia, ale na celkovej atmosfére to v žiadnom prípade pozna nebolo. Poču ste mohli napr. the Message od Grandmasterflash a dokonca aj nejaký ten Delegation, teda hudba našich otcov, ale ako som sa na vlastnej koži presvedčil, zmena niekedy prospieva…

Takto odýchnutý som sa po krátkom, ale veľmi posilňujúcom spánku vyrazil do Nitry a absolvoval prednášku o verejnom prejave. V tomto meste sa konala aj akcia Overdose v klube Stará Pekáreň a preto som v tomto meste ešte chvíľu zotrval. Na miesto činu som prišiel v dostatočnom predstihu a zvyšný čas trávil polihovaním na gauči. Klub sa začal plni hneĎ po začatí akcie o 21.00 a tak som vyhriaty gauč zamenil za bar, kde už začínalo by pekne veselo. Rozlievala sa totiž konzumná Vodka. (:0)

Mal som pocit, že sa dji predbiehajú, ktorí lepšie zahrá a na parkete to podľa toho aj vyzeralo. Ja sám som bol samozrejme uprostred toho všetkého a výborne si vychutnával každý moment. Okrem djov som si kochal oko na sexy GoGo dancerkach, ktoré vraj brali inšpiráciu z erotických filmov(zaujímavý prístup) ako aj na niektorých celkom dobre sa baviacich jedincoch. Vrcholom večera bol celkom iste poľský dj Angelo Mike, ktorý spustil takú techno smrš, že mi ani jedna nitka na tričku nezostala suchá. Priznám sa, že som skôr bežec na krátke trate a tak som po vytriezvení sadol do auta a vyrazil domov do Bratislavy. Cesta ubehla ako voda a tak vám teraz píšem tento text, kým mi nepadnú viečka a ja konečne zaspím…

Váš Partyboy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*