Partyboyove dobrodružstva 10 diel.

Víkend mi ako obvykle začínal už vo štvrtok, kedy som konečne prišiel na chu djom z Leporela a pri poháriku červeného vínka posedával v bratislavskom klube Spojka v príjemnej spoločnosti veľkej skupiny mojich kamarátov. to, že sme opúšali tento podnik až okolo druhej hodiny rannej ani spomína nebudem, lebo trest zato bol ažký bruchabôl na druhý deň ráno. Komu však začína liez poriadne technisko na nervy, minimal je preňho určite to pravé(uvidíme sa vo štvrtok v Spojke).

To sa už začínal deň D a ten sa mal nies v znamení narodenín slovenského drum and bass servera dnb. Opä sme teda dorazili v plnej paráde do už vyššie spomínaného klubu a zasadli do VIP kútika s vlastným free barom a peknými slečnami. Nebudem radšej zachádza do detailov, lebo to posledné nedopadlo pre mňa zrovna najlepšie, ale čo sa hudby týka bolo to rozhodne vynikajúce. Line up obsahoval neuveriteľných desa djov a predstavili sa aj nejaké tie live acts. Mne sa najviac páčil flautista Burak z (Redrum/cz), ktorý mi pekne pomútil hlavu.

Moje Ďalšie kroky viedli do klubu Hlbočina, kde bol vekový priemer o poznanie vyšší.
Príchod sme okorenili zapálenými prskavkami, takže sme si okamžite získali sympatie všetkých ľudí v klube a potom sa už iba bezducho oddávali zábave. Tej tu bolo tiež neúrekom a vrchol večera bol celkom iste Michael Jackson a jeho lepák, ktorého meno som si už bohužiaľ nezapamätal. Hovorí sa, že čo môžeš urobi dnes neodkladaj na zajtra a preto som ráno stepoval pred vchodom do Non Stop Tesca a nakupoval Bôčikové paštéky. Potom už prišlo len vínko a posteľ…(Lotek o tom vie viac!)

Do tretice všetko dobré a tak som sobotňajší večer strávil v partii desiatich hladošov
pochutnávaním si na pečenom kuriatku a opekaných zemiakoch, ktoré nám chutili tak veľmi, že sme nestihli ani jednu z množstva výborných akcii, ktoré sa toho večera konali. Je mi to ľúto, ale čo nemôžeš urobi dnes nechaj si na zajtra a tak si to nechávam až na budúci týždeň.

Váš Partyboy

viac na https://bajkonur.info/tag/partyboyove-dobrodruzstva/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*