Paradog : Tlačová správa.

Ako hlavný hos večera zahrá Chris Gawtry z Anglicka. Je spolumajiteľom internetového obchodu a labelu TUNE-INN, ktorý bol časopisom MUZIK vyhodnotený ako najlepší nezávislý internetový obchod za rok 2002. Jeho štýl hrania by sme mohli definova ako veselé funky techno sprvkami tribalu, pričom dokonale zvládnutou technikou mixu dokáže dosta publikum až na okraj &quotextáze”. Na hlavnom techno floore si popri Chrisovi zahrajú: Boss, slovensko – poľský Schimek, Dextran, Glaucoma a český Hooby. Na druhom hauzovo-trancovom floore vás celý večer bude zabáva trojica tých najpovolanejších: Truhlík, ShakerJ a Pappi.

Privezený bude masívny zvuk, známy z predchádzajúceho Paradogu, kryštálovo čistý 20 kW zvuk BEYMA. Svetlá budú privezené z Martina, ladené budú mierne agresívne. Nebudú chýba dekorácie, ktoré len umocnia dojem z tohto skvelého priestoru.

V priebehu tohoto týždňa máte možnos vo vysielaní Rock FM radia vyhra voľné vstupenky a ceny, ktoré venovali partneri akcie (4 packy Red Bullov, tričká a nápoje Bravo, lízatká Chuppa Chups).

Paradog 9, 14.3.2003
Senica, Dom kultúry Senica

Začiatok: 21:00 Koniec: 06:00
Predpredaj: 160,- Na mieste: 200,-

Predpredaj:
Senica, i-net, dom kultúry
Bratislava.uw-cafe
Skalica.orlovňa
Trnava.cd-aquarius
Malacky, pc herňa – GameTech

www.paradog.host.sk

Zdroj: Intertec promotion

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*