Orion Hall 10 – reportáž.

Ako už iste viete najväčšia brnenská techno party s názvom Orion Hall oslavovala tento víkend svoje 10 narodeniny. Pri takejto udalosti nemohla chýba ani moja maličkos a preto začínam písa tento text, aby som zvestoval aj vám , čo sa tu počas jednej noci prihodilo.

Do priestorov brnenského Výstaviska som sa kvôli problémom s nájdením vstupu dostal až po polnoci. HneĎ pri vchode sedeli masy ľudí a s plechovkou energy sa pripravovali na druhé kolo. Ešte väčšmi ma však ohromilo vzhliadnutie hlavného flooru, ktorý bol naozaj megalománsky. Okrem štyroch projekčných plátien zapåňal halu zelený lúč lasera a Ďalších viac ako 15 skenerov a otočných hláv. I keĎ Go GO dancers trochu zanikali, bola to vskutku výborná podívaná.

Hlásená show skupiny Holy Ghost dopadla podľa mňa trochu rozpačito a pri neuveriteľných 158BPM už nestíhali ani tie najrýchlejšie miestne smažky. ¼udí do varu dostal až slovenský Toky, ktorý sa neštítil vytiahnu aj staršie platne. Padol Asymetric od I.Kennedyho a tiež nejaký Surgeon, čo okamžite urobilo svoje. Ja sám som sa v týchto chvíľach oddával vášnivému tancu a teda ani moc nevnímal okolie, takže dúfam, že podobne ako ja boli spokojní aj ostatní. Výborne mi padol aj príjemne veselý set kanadského Jeff Milligana, ktorý sa síce trochu bil s tým, čo sa hralo dovtedy, no mne to prišlo ako skvelé uvoľnenie na záver a dobre som si zahopsal.

Tí pomalší si mohli prís na svoje v chill out floore, čo však nie je moja parketa a preto som sem prišiel iba na malú chvíľu a zhodnotil, že som prišiel tancova a nie počúva.
(Sorry chalani, možno keĎ budem starší…), čo sa týka nejakých organizačných problémov mám pocit, že sa žiadne nevyskytli takže gratulujem organizátorovi Gabovi k dobre vykonanej práci. Len tak Ďalej Gabo.

Všetky ostatné pikošky si už nechám do rozsiahlej fotoreportáže, ktorá bude po menších častiach uvádzaná na našom webe! Dúfam, že sa vám tak ako mne Ďalšie pokračovanie party Orion Hall páčilo a už teraz sa tešíte na jej Ďalšie pokračovanie. Dovidenia o týždeň…

text: PartyBoy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*