Mystic Sk8 Cup online!

Jubilejní desátý ročník mezinárodního skateboardového závodu, který se uskuteční o víkendu 4.–6. července v Mystic skate parku na ostrově Štvanice v Praze 7, bude on-line přenášet internetový portál Quick.cz.

Mystic skate cup 2003 je nejvýznamnější skateboardovou událostí ve střední Evropě. Svou účast potvrdili profesionální jezdci teamú Vans, Volcom, Quiksilver a dalších z USA, Kanady, Brazílie, Austrálie a Evropy. Soutěží se v disciplínách Streetstyle, Vert Ramp a Best Trick.

Neopakovatelnou atmosféru světového závodu dotváří Relax zone, kde návštěvníci najdou grafitti stěnu, filmový stan, obří projekci s on-line přenosem probíhajícího závodu. K dispozici bude po celou dobu akce internetová kavárna portálu Quick.cz. Svúj čas v internetové kavárně si mohou návštěvníci zpestřit on-line hraním her na www.gamezone.cz. Praktická je také služba Fotoalbum.quick.cz, která nabízí nahrání digitálních fotografií pořízených během akce do virtuálního alba či přímo jejich zaslání do tisku v nejbližším fotolabu.

On-line přenos z Mystic skate cupu najdete na stránce http://www.quick.cz nebo http://www.mysticsk8cup.cz .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*