Multimedialna party – tlačová správa.

Up Bustle and Out sú charizmatickí mládenci z Bristolu, ktorí už od polovice devädesiatych rokov patria k chránencom labelu Ninja Tunes. Pretože milujú Che Guevaru a revolúciu v teplom podnebí, prišli na Kubu a s tamojšími muzikantmi, predovšetkým s miestnou legendou Richardom Egüesom nahrali viacero vynikajúcich platní, označených ako zmes „zafajčenosti Bristolu a pohody Havany.“ Ich hudba je skutočnou lahôdkou, kombinujúcou dráždivé elektronické rytmy a karibskú rados zo života. Sloboda, rovnos, bratstvo, cigary, káva, džez, tanec – ak vám je aspoň jedno z týchto slov sympatické, Up, Bustle and Out si vás určite získajú. Súčasou koncertu bude aj videoprojekcia očarujúcich filmov, ktoré vznikli počas nakrúcania na Kube.

Na Multimedialnej party sa okrem nich predstaví aj nová star českého neba, projekt Floex. Pozitívne reakcie na ich album Pokuston s množstvom citlivo a inteligentne prepracovaných ambientných kúskov zabezpečili Floex prekvapivý úspech a posunuli ho medzi špičku českej elektronickej scény. A domáca triphopová partia Veneer vystúpi v klube za zrkadlom poprvýkrát v novej rozšírenej zostave, obohatenej o DJa Gariho.

Vstupenky si možno rezervova online na http://www.vresk.sk, kde ich možno získa za 295 Sk. To je jediná možnos, ako ich dosta v predpredaji. Ďalšie riešenie dostavi sa priamo na miesto činu, tam za lístok zaplatíte 320 Sk.

Album Up, Bustle and Out si môžete kúpi na http://216.32.180.250:80/cgi-bin/linkrd?_lang=EN&lah=4c3ef79fa8ef12458bcbfd67ff2bfe95&lat=1012589689&hm___action=http://www.anarchy.sk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*