Mrte Kaša a kpt.Dabač … POTULKY

Vzhľadom k tomu že bola sobota a i noc bola mladá. Myslím, že nebolo čo rieši.Celá naša party gruppa v nemenovanom zložení odštartovala sobotný večer“netradične“, v našom Ďalšom detašovanom pracovisku á la Budha Bar.Mnoo a ako inak,ako decentným nalievaním Rizlingu Vlašského do našich nikdy nekončiacich útrob.

čas pokročil a nám neostávalo nič iné ako sa pomaly presúnu,priamo do jamy levovej v mlynskej doline.
Príchod hore spomínanej gruppy odrástlich“klabberov“možme načasova zhruba na 21.45,takže asi v tom čase sme sa začali vyskytova tam na mieste určenia.Organizačne bola akcia zvládnutá myslím dos do pohody,a také problémy ako pri DD typu mrte ľudí a rýchly presun do centra diania že diki dovi dopo,sa našastie nevyskytli.Možno to bol aj naším skorým príchodom,tak či tak sme sa dostali dnu bez problémov.

Ako som už spomínal timing nášho príchodu bol jemne skorý, čo bolo priamo úmerné počtu návštevníkov akcie, ale s pribúdajúcim časom to začalo vyzera tak ako málo. Načím mi len spomenú ešte jednu dos príjemnú okolnos sobotňajšieho večera, t.j posúval sa time a tak sme si kľudne mohli poveda že dnes večer je s nami aj čAS.
Dos veľkým pozitívom pre mňa ako osobu utápajúca sa v lahodných hauz groovoch bolo,že main floor bol zasvätený len tomuto hudobnému štýlu. HneĎ pri ocheckovaní “stavu“ flooru ma privítal hutný,a klasicky exceletne nadupaný tech-hauz set v podaní Poprednného.Treba už len doda že majster zvuku Poprednny mňa osobne ako obvykle nesklamal,čo sa prejavilo mojím prvým decentným zamiesením priamo na place.
S postupujúcim časom sa začali priestory zapåňa tak ako sa mali,a s pribúdajúcimi návštevníkmi začalo postupne pribúda dos lahodných micíkov.Páni čo si budeme hovori, dobrých babeniek tam bolo mrte.
Ďalším vystúpením Doda a jeho setom ktorý ako obvykle nenechal nikoho sedie,pripravil tento “posol“ bajkonuru dav na jedného z headlinerov noci Tonyho Scotta.Na tohto pána som bol zvedavý aj aj.Síce som výmenu za gramcami skoro nepostrehol, ale postrehli ju už dos rozbehnutí zúčastnení,čo sa prejavilo aj na odchode poniektorých jedincov z flooru. Našastie si to uvedomil aj Dj a.k.a Percy X,a svoj do minimalu ladený set rýchlo pretransformoval do nadupaného, ku koncu už dosti tvrdého tech-hauzu.Mýslím že túto zmenu uvítal aj on sám.úž len pohľadom na decentne divoký floor.Musím poveda že ešte jedno dos veľké plus celej akcie bolo, o.i dýchatelný vzduch priamo na mieste ako aj dos miesta na hopsanie pre každého.Tieto dva faktory celej akcie majú pre nás “veteránov“ dos veľký význam,to znamená že Globe som mohol a mooožem(sorry za to „o“ ale nemám to na keyboarde:-).Isto viete aka je to rados hopka si niekde kde sa dá,a kde do Vás nedrgá a nešlape Vám na nohy mrte ľudí.
Pre mňa osobne lákadlom večera No.1 bol týpek ktorého som mal možnos poču už predtým,ale live prvý krát Pat Heart.Určite bol prekvapením aj pre už zúčastnených, lebo jeho prijemne ladený deep house bol asi niečo iné čo čakali,a tak na parkete okrem mňa ostali už len skalní a pár “fajnšmekrov“ čakajúci práve na tohto pána.Musím len poveda že set tohto týpka bol ozaj dos good prekvapením aj pre mňa osobne,a ako aj on sám určite zistil že nášmu nikdy neukojiteľnému slovenskému publiku treba živšie tvrdšie beaty, začal aj on postupne dos do pohody naklada.V každom prípade bol záver akcie v jeho podaní úplne najsamfasa.
No a čo ešte viac doda?
Akcia úplne good, dobrých micíkov mrte a nám neostáva už nič iné len sa teši na Ďalší Globe.
Načím mi už len pripomenú že tieto pocity sú subjektívne a nie každý to môže vidie ako ja.Tak či tak MF mne sa páčilo.Odchádzalo sa mi príjemne, v znení hesla odrástlich “klabberov“ Diki Dovi Dopo Mrte Kaša Dabač.
O foto report z akcie sa Vám postaral ako obvykle Baran,ktorý bol v ikriminovanom čase tiež chrumkavý tak ak aj ja a mrte Ďalších.Sag Páni?! He he
Diki Dovi Dopo Sejdeme se na Vlachovce

Text: bobo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*