MOVING FUSION / RAM RECORDINGS / UK

Ten je nakonec kolem roku 1996 přemluvil k tomu, a to zkusí také a a si pořídí domú své vlastní vybavení. Tak se také stalo a po měsících tvrdé dřiny se začaly objevovat první singly.

Nejprve vyšli pod pseudonymem Outta Dynamics na labelu Trouble on vinyl, ale ten skutečný prúlom přišel, až když Andymu C., šéfovi RAM records, pustili svou novou pecku s názvem Turbulence. Andy si ji okamžitě vybral pro své příští Ram EP: Sound in motion. A udělal dobře. Z tracku se stala hitovka všech dnb parketú a v anketě časopisu Mixmag byl zvolen jakožto nejlepši track kategorie drum´and´bass. Těch hitovek měli Moving Fusion od té doby víc, jmenujme alespoň Atlantis, Thunderball, Sexdrive, The Beginning, Witness, Starsign nebo remix tracku Bad Company – 4 Days…

V roce 2002 po několika úspěšných EP a singlech konečně vydali na svém domovském labelu RAM LP s názvem &quotThe start of something”, kterým definitivně obhájili svou pozici na vrcholu dnb scény. Nedá se říci, že by ze sebe chrlili track za trackem rok co rok. S vydáváním nových věcí si vždy dávají načas, ale možná právě proto jsou jejich tracky tak kvalitní a ceněné a to nejen kvúli dobré produkci, aranži a spoustě energie, ale také díky velmi originálnímu zvuku, podle kterého, je vždy poznáte. Málokdo totiž dokáže zkřížit techstep, drum´n´bass, hardstep a funk takovým zpúsobem tak jako Moving Fusion.

Text: Roxy

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*