More Cream – po prvý krát na Slovensku podujatie pod značkou CREAM

Bratislava, 17.10.2002 – Spoločnos Impact Comany v spolupráci s bookingovou agentúrou Ibiza Promotion pripravuje na 21. novembra 2002 jedinečnú tanečnú party s názvom More Cream pod hlavičkou svetovej hudobnej značky Cream.
Party, ktorej generálnym sponzorom je spoločnos Pepsi, sa uskutoční v priestoroch najväčšieho bratislavského klubu: Live! Club v bratislavskom Auparku. Pripravovaný event, prebiehajúci súčasne na dvoch pódiách, bude najviditeľnejšou akciou tohto žánru na Slovensku.

Hlavnou hosujúcou hviezdou večera bude Anglický DJ Seb Fontaine. Ten je exkluzívne zastupovaný spoločnosou Cream a je momentálnou treou najväčšou svetovou DJ hviezdou v rebríčku podľa najčítanejšieho magazínu tanečnej scény MIXMAG. Okrem neho sa na hlavnom pódiu predstaví aj MIKE MONDAY (tiež CREAM) a slovenská DJ špička ANTENA, PICO a DJ PAPPI.

Na druhom, housovom pódiu svoje umenie predvedú anglický DJ MOOSE aka PF Project, a slovenskí DJ-i Haberland, DODO, YOSHI a DJ Tlama. Live projektom, ktorá vystúpi na tomto podujatí bude skupina TC Lemons. O rozprúdenie zábavy a udržanie návštevníkov vo vare sa okrem DJ-ov bude stara aj MC The J MIRO DINERO.

Akcia sa začne o 20.00 a zábavychtivý návštevníci sa budú môc pod „taktovkou“ najlepších DJ-ov zabáva až do skorých ranných hodín. Okrem výbornej hudby sú samozrejme pripravené aj zaujímavé sprievodné akcie – počítačová projekcia – VideoJockey na projekčné plátna, barmanská šou v kokteilovom bare a go-go tanečnice.

Ojedinelou zaujímavosou je aj Warm Up! party, ktorá sa uskutoční 1. novembra 2002 v Unique Club-e v Mlynskej doline.

Na začiatku tohto milénia sa dostáva do popredia pop kultúra klubového života, ktorá je nezlúčiteľne spájaná s tanečnou hudbou, s imidžovými prostriedkami komunikácie ako je napr. oblečenie, vizáž a celkový imidž. Dj sa stáva v súčasnosti kultovou osobou spájanou so životným štýlom terajšej mladej generácie.

Niečo o značke CREAM:
V roku 1992 vznikol v Liverpoole hudobný klub s názvom CREAM. Fungujúca spoločnos a takisto klub CREAM sa postupom času stali skutočným fenoménom medzinárodnej tanečnej scény a najúspešnejším klubom na svete.

Momentálne pod značkou Cream existuje silná spoločnos pôsobiaca v oblasti hudby, médií, klubov a akcií, ktoré za svoju činnos získali už mnoho ocenení. Značka Cream si vybudovala poves vĎaka svojmu originálnemu a kreatívnemu prístupu. Získala postavenie jednej z najvýraznejších svetových značiek životného štýlu u mladých ľudí. Ďalšou z jej aktivít je organizovanie veľkých parties a zabezpečovanie najprestížnejších DJ-ov do klubov po celom svete. K najväčším akciám pod ich značkou je festival CREAMFIELDS – momentálne najväčšia svetová udalos tanečnej hudby. Tanečné parties prilákajú vždy vyše 50 000 fanúšikov. Akcie sa konajú po celom svete a už ich navštívilo viac ako 3 mil. ľudí.
Dňa 9. augusta sa uskutočnila jedna z najväčších parties pri Prahe. Po prvý krát sa tam uskutočnilo „medzinárodné šialenstvo“ – festival Creamfields. VĎaka značke CREAM sa splnil dlhoročný sen 40 tisíc clubberov. Na akcii vystúpili hviezdy ako Underworld, Kosheen, X-press2, DJ Paul Oakenfold, DJ Bushwacka, DJ Timo Maas, DJ Corvin Dalek, DJ Shadow a množstvo Ďalších.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*