Moby má obavy ze situace v Iráku

&quotAbych byl upřímný, nevím co si mám myslet,” řekl Moby. &quotJako vúdce Iráku se Saddam Hussein projevil jako opravdu špatný člověk. Zabil milióny lidí (dokonce svých vlastních), bez toho, aby za to cítil nějakou vinu. Takže mohu říct, že svět, ve kterém bude Saddam ve vězení, bude určitě lepší, než svět, ve kterém je vúdce velké nebezpečné země.” &quotAle nevím, co si mám myslet o samotném útoku na Irák…téměř všichni naši spojenci se zdají být zděšeni myšlenkou, že Amerika na Irák zaútočí. Vždy opravdu znervózním, když o agresivní zahraniční politice začnou mluvit ropní magnáti. Stejně nervórzní jsem, když politici mluví o válce krátce před volbami.”

Moby také řekl, že pokud Hussein opravdu směřuje k výrobě jaderných zbraní, tak demokratický svět nemúže pouze jen tak sedět se založenýma rukama. Všechno potom Moby uzavřel slovy: &quotDoufám, že naši političtí vúdci budou jednat opravdu uvážlivě bez nějakých postranních úmyslú zviditelnit se a udělat si před volbami dobré jméno. To je moje naděje.”

Moby, kterému nedávno vyšla nová deska &quot18″, vydává v těchto dnech svúj další singl s názvem &quotExtreme Ways”. Titul je dostupný na cd nebo na vinylu a kromě bonusových trackú &quotLove Of Strings” a &quotLife is So Sweet” přináší také exluzivní remixy, které připravili John Creamer and Stephane K, DJ Tiesto, Lee Combes a Junior Jack. (Xmag.cz)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*