MIE oslavuje!

Znie to až neuveriteľne, ale prvýkrát ste mali možnos sa zabavi na party music is everything presne pred dvoma rokmi – v januári 2001, keĎ po prvýkrát predviedli rezidenti Maroš Glaubic a Martin Haberland svoj spoločný 8 hodinový set zo 4 gramofónov. Okrem pár výnimočných prestávok ste sa mohli od vtedy stretáva na tomto výnimočnom housovom večierku v bratislavskom elam klube pravidelne každý mesiac.

Mali ste tak možnos si vypoču mnoho výnimočných dlhočizných setov, takisto ste mali možnos poču mnoho zaujímavých hostí, zo Slovenska, čiech alebo i vzdialenejšieho zahraničia. Na &quotmjúziku” za tie 2 roky hosovali DJi ako Nigel Hayes, Courtney, Liam Swarbrick / LHK, Vik, Lumiére, Kamil Sagan, Junior Vargas, Keče, Mersey alebo Crumb… V poslednom roku sa stali neoddeliteľnou súčasou music is everything aj solídne grúvy Djov Oswalda a Petraf.

Za dva roky si vybudoval tento clubbing výnimočné meno a pozíciu medzi parties v Bratislave a snáĎ i na celom Slovensku. Takisto si našiel svoje stále a vĎačné publikum, aké by mu akýkoľvek iný clubbing mohol len závidie. Toto sa podarilo len vĎaka podpore mnohých ľudí na tanečnej scéne, ktorí verili tomu, že hudba je skutočne všetko. Všetkým tým, ktorí tejto myšlienke verili a veria patrí vĎaka za prejavenú dôveru a podporu.

Druhé narodeniny music is everything budete môc oslávi tradične v prednom bare elam klubu posledný piatok v mesiaci, teda 31. januára 2003. Na oslavu druhých narodenín svojej &quotsrdcovej záležitosti” si DJi Maroš Glaubic a Martin Haberland pozvali fínskeho DJa, producenta a majiteľa labelu moodmusic, žijúceho a pôsobiaceho vo Frankfurte – DJ Sasse, známy ako producent aj pod menom Freestyle Man. O tom, že nejde len tak o hocikoho svedčí to, že remixoval už interpretov ako Jori Hulkkonen, Blaze, či Aqua Bassino a vydáva na labeloch ako 20:20 Vision, Brique Rouge, Dessous, Mantis, či Playhouse.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*