Mauro Picotto v Prahe!

MAIN BE DJ ROOM:
Mauro Picotto (I), Chris Liebing (D), Michael Burian (JPA-Flesh),
Kaisersoze (Lunar – Orion Hall), Lucca (Mersey – Roxy), Pietro (Central)
BREAK SOUNDS ROOM:
Fake Sam (UK), IM Cyber, Babe LN, Kaplick, Inspiral X62, Sub.D.Vision

Mauro Picotto a Chris Liebing … vystoupení těchto dvou DJs světového formátu na party Be DJ 27.října v Praze bude jednou z největších událostí na české taneční scéně tento podzim. Oba tito mistři svého oboru jsou proslaveni DJskými sety, které vždy dokáží vyvolat jedinečnou atmosféru a již nyní se dají zařadit mezi legendy mezi DJs.

Italský DJ, producent a remixér Mauro Picotto přijíždí do čR po velkém úspěchu na open air festivalu Creamfields 2003 v Roudnici nad Labem, kde se skvěle ukázal před několika tisíci clubbery v techno stanu a na začátku jeho setu se dokonce v davu objevily italské vlajky. On sám říká: “Nejsem techno DJ, nejsem ani trance DJ a ani house DJ, jsem prostě DJ hrající dobrou hudbu, která dokáže bavit lidi a tvoří správnou klubovou atmosféru…”
Stejně tak Chris Liebing umí při setech nasadit to správné tempo a jeho techno je vždy hodně zajímavou záležitostí. Chris reprezentuje německý label CLR, jehož je také majitelem a v roce 2003 se stal nejlepším DJem v anketě German Dance Awards, přičemž mezi nominovanými na tento post byli i Paul van Dyk, Sven Väth a Westbam.

V pondělí 27.října bude pražský prostor Abaton hostit dvě legendy světové taneční scény, a vy si je díky Be DJ party užijete v originální klubové atmosféře, která bude na všech třech stagích připravena.

Vstupenky:
V předprodeji 200,- Kč
– Ticketstream www.ticketstream.cz
– Ticketpro www.ticketpro.cz
– Ticketportal www.ticketportal.cz

Na místě: 260,- Kč

Místo konání:
Prostor Abaton
Na Košince 8 / Povltavská 2175 – Praha 7 Holešovice
Spojení:
Autem: Argentinská -> Most Barikádníkú -> první doprava podle šipek
MHD: Metro &quotB” Palmovka -> tram 10, 24, 25 stanice Stejskalova
www.fanonline.cz/abaton

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*