M-Tip(66.)

KeĎ sa pozriete do kalendára, je Vám jasné, že takmer polovicu leta máme už za sebou a s ním aj polovicu letných žúriek pod holým nebom. Niektoré nás ešte len čakajú, napríklad Creamfields. Určite je to Top akcia aktuálneho letného partylistu. Priznám sa Vám, ešte som toho roku na žiadnej väčšej akcii nebol. Jednak nebolo času a nebudem Vám klama, aj finančne je letný kalendár nabitý zaujímavými festivalmi dos veľkou záažou. Preto si šetrím náboje, nechcem si necha ujs 8.augustu susedov v česku.
Ozaj, letné výpredaje pomaly vrcholia a keĎ prevetráte aj značkové obchody, narazíte na dobré ceny. Takže ak ste sa ešte neobšastnili nejakou tou novou handričkou, bežte si niečo na seba pozrie. Len sa prosím nezameriavajte na top trendy, pretože sa určite stretnete v klube minimálne s jednou osôbkou s podobným vkusom a nie sme predsa na základnej škole, aby sme hopkali v rovakých červených trenírkach a bielych tielkach. I keĎ včera som videl biele tielko na pekne opálenom tele a bolo to dooooos rajcovné. Ozaj, keĎ už som pri rajcovnosti. čo hecuje Vás? Mňa bozkávanie. Neviem si predstavi, že by sa môj sexuálny život odvíjal bez bozkov a dotykov pier, hoci aj po celom tele. Viem, koľko ľudí, toľko chutí. Na perách je neskutočne veľa nervových zakončení, ktoré priam prosíkajú o láskanie. Možno ste ešte ani sami na sebe neobjavili, aké úžasné a inovatívne niekedy bozkávanie môže by. Ja sa napríklad rád hrám s perami, s každou osobne. Beriem najskôr hornú peru medzi moje svoje a ich pohybom do strán ju stimulujem. Jemne ju jazykom olizujem, pritom moje pery stále zotrvávajú prisaté na pere môjho protipólu. Presne to isté robím aj so spodnou perou. Medzičas medzi striedaním pier sa maznám s jazykom mojej polovičky. Dúfam, že ste zachytili, čo som myslel.
Ak nie, napíšte mi (ruzicka@andex.sk) určite Vám to vysvetltím. 🙂
Uf aby som nezabudol na zábavu, kde môžete bozkávanie skúša… odporúčam Vám Extreme v Prievidzi. Na party Euphoria bude v piatok hra DJ Tráva. Tento týždem som sa dostal k jeho starším x-magovským mixom a hneĎ sa mi zlepšila nálada, keĎ som ich počul. Už aby sa aj bratislavskí promotéri spamätali a pozvali ho na nejakú ekšn do BigEpl.
¼úbte sa a dávajte na seba pozor!
Off – Marek

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*