M-Tip(50.)

Prezrel som si fotečky z prvej akcie v bratislavskom Terminale a uf, vyzerá to tam veľmi dobre. Myslím, že Bratislava po Hlbočine a Spojke dostala Ďalší klub, aký si zaslúži a dúfam, že aj Terminál budú navštevova clubbers, aký do klubu tejto kvality naozaj patria.
Ponúknu Vám 11. apríla v Bratislave inú akciu ako DD by bola vlastná potupa. V piatok sa už po deviaty krát Elám ošatí dekoráciami, ktoré k Doubledeckeru už tradične patria.
Sami ste už určite vyskúšali aké je to, bavi sa a necha svoje telo totálne prepadnú hudbe od neskorých večerných hodín do neskorých ranných alebo skorých obedných hodín. Iba DD Vám poskytuje takmer 12 hodín super djov a podmanivej hudby. Pre tých, ktorí sa po prvýkrát chystajú v piatok na DD-čko, ako sa Doubledeckeru familiárne už vraví, vedzte, že na Vás čakajú 4 floory a skvelý afterdecker. Mojou tradíciou je DD prežité v dolnom minibaríku s aletrnatívnym floorom, kde sme doteraz vždy s našou partiou strávili skoro celú akciu. Pre mňa tam vždy bola najzaujímavejšia hudba. Nechám sa prekvapi, aká Evolution na nás čaká teraz. Nerád by som zabudol na kamarátov, ktorých stretnem len a len na DD. V piatok príde do Blavy aj jedna kamarátka, pôvodom z Košíc a súčasne z Prahy, inak známa z okruhu košických dj´s ako Mersey, Glaubic, Junior Vargas atĎ… Džanka, tak sa ono milé stvorenie volá, obohatila moju slovnú zásobu o výrazy ako šikac (čura), nemám náladu (nemám peniaze) a iné… Strávi s touto ženou čo i len zopár minút Vás poznačí na niekoľko dní minimálne. Samozrejme, poznačí v tom pozitívnom zmysle. Žienka kyprých tvarov a zlatého srdca rozdáva rados a smiech po kilách. Ak ma s ňou zhliadnete , jednoducho sa pridajte, nebránime sa žiadnej novej tvári a radi Vás zoberieme medzi nás.
Na sobotňajší večer je v Trnave v Baile pripravená akcia pre music fajnšmekrov. Majstráky v djingu DJ Battlemix – ExtraSkunkFunk. Niet čo doda, treba vidie a najmä poču, ak nie prihlásených dj´s, aspoň live acty vystupujúce počas večerných koncertov, samozrejme headlinera večera Jeru The Damaja z NYC.
Chalani, pomaly začnite pripravova šibáky, Veľká noc je už za dverami.
čítame sa next wííík.
Off – Marek (ruzicka@andex.sk)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*