M-Tip(45.)

Ani si už nepamätám, kedy som ostatne nejakú žienku obdaroval kvetinou a zaspomínal tak trošku na socialistický sviatok. Práve registrujem, že stále sa v kalendári drží Medzinárodný deň žien, ale čaro tohoto dňa, kedy skôr muži oslavovali a ženy znášali následky výplaty zabudnutej u výčapníčky zo štvrtej cenovej, sa dávno vytratilo. Viete o mne, že nectím takmer žiadne tradície a masové akcie sú mimo mňa, nechystám sa preto ani zajtra do kvetinárstva, hoci ako sopliak som žmolil v ruke dvadsakorúnačku, stál v rade bez konca a čakal kým sa dostanem k pultu a vypýtam si jeden tulipán v igelitovej taške s vodou a s hrdosou ho odovzdám jedinej žene môjho života, mojej drahej mamičke. Ale človek sa mení, rastie, vyvíja. Vidíte, asi som zaažený nielen na HolanĎanov, ich kultúru, ale aj tulipány. Sakra, nedokážem drža jazyk za zubami a všetko Vám vykvákam.
Ak ste skôr typ ako ja, zoberte polovičku, ak je ženského pohlavia, radšej na dobrú žúrku a kvety si pozrite v botanickej záhrade. Ak vo Vašom páre dominuje iba jedno pohlavie , nič sa nedeje, zabavi sa môžete aj tak, no nie? Ak ste obe babenky, zabijete jednou ranou dve muchy, pozvete sa navzájom. V prípade, že Vám obom hore niečo chýba a dole naopak niečo vystáva, tak čo, tiež sa nič nedeje, aj z Vás musí by v určitej situácii jeden feminnejší ako ten druhý, choĎte sa zabavi tiež, trebárs aj na MDŽ party.
Mrk na všetky štylizované parties: považskobystrická Vrtuľa slávi ženskú krásu už v piatok, Haberland určite nesklame mýtus o svojich setoch. Acid a goa sa pomaly vytráca z klubových floorov, ak ste v Komárne, mrknite sa preto na rakúsku produkciu v klube RÉV. Benelux opustí v sobotu U.cko a jeho protagonisti si prizvú ku gramcom do nitrianskej Starej pekárne produkciu z krajiny plnej kontrastov, z Islandu.
Ak Vás zaujíma Madonna, tu je link na tracklist k novému albumu American Life : http://www.dotmusic.com/news//March2003/news28550.asp
No ja budem pomaly už aj konči, vytrávilo mi a idem si niečo zobnú a aj Shamen-&quotStars on 25″ mi už dohráva a nasucho sa mi tu veru sedie nechce.
čítame sa nekst vík.
Off – Marek

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*