M-Tip(44.)

A niekedy sa cítite na 15 a patrične k tomu veku sa aj správate. Ak máte na krku pár rokov po dvadsiatke, je všetko v poriadku, aspoň sa zdá, ak však váš vek je vyšší ako číslovka tridsa, je niekedy na mieste zamyslenie sa, či je naozaj miestne správa sa ako adolescent. Nedávno som sa rozplýval nad skvelými a úžasnými vecami v sejloch v sisley a jedna známa ma chladno odpísala slovami, že skvelé a úžasné veci sú pre tínejdžrov a pubescentov a to ja veru už dos dávne nie som. Na margo veku, aj tak som vždy rád, keĎ vidím ako sa na akciách bavia aj starší ľudia ako ja, minimálne sa necítim v tom okamihu ako dinosaurus a nepôsobím ako zjavenie.
čakal som na Vaše reakcie ohľadne zamýšľaného textového BigBrother, no zatiaľ márne. BuĎ ste lenivý, alebo na mňa jednoducho serkáte. Poho, ešte nejaký ten piatok počkám a aj tak si spravím po svojom, ako vždy.
Úplne bez odozvy moje písmenká nezostali, oslovil ma chalan prezývaný Líštička. Vraj čítal posledný M-Tip, no nestihol som sa ho pri mojom nasadenom tempe smerom k toaletám spýta, čo si o tom myslí. Ja som mu ten nick nedal, ale kamarátka, mimochom o5 tá istá čo som Vám o nej už viackrát písal. Líštička je Vám veľmi do pohody človek, len jedna vec ma na ňom vždy srala, voňal rovnakým Jean Paul Gaultierom ako ja. Raz sme aj s ňou…nemyslíte, že by som jej mal da fiktívne meno? Oki, nebudem blufova, hovorme je Evka. Raz sme po MIE afterovali s Evou, ešte jednou holkou a Líštičkou u DJ, ktorý sa motá okolo Azylu a Unique… veeeeľmi do poho tam bolo. Viete si to predstavi, keĎ sa domov doterigáte poobede a zdá sa Vám všetko okolo akosi priveľmi živé a aktívne, len Vy si pripadáte akoby prefláknutý parným valcom. Nechcem si už tak pripada a budem sa snaži správa sa aj dnes a celý tento víkend, aby som sa tak necítil. Radšej celý víkend presexujem a basta!
Kam sa teda dnes vyberieme a nerozbijeme sa tam? Zbytočne chodi okolo horúcej kaše, v BigAple určite dupkáme do Elámu na MIE a technoidi to mieria k bývalým súkmeňovcom na Apokalypsu. Máte záujem na vlastnej koži a vlastné pľúca vyskúša mimobratislavský vzduch a nadýchnu sa sviežeho vidieku? Zoberte auto a vyrazte na Pelot-on do Bastily v Bolerázi pri Trnave, CHRISTIAN WUNSCH sa bude stara o Vaše technokecky.
Nezabudnite sa ozýva na môj email: ruzicka@andex.sk a ži s rozumom!
OFF – Marek

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*