M-Tip(42.)

Už pár dní sa z každej strany na nás valí zprofanované meno Valentín. V mojom okolí nepoznám žiadneho týpka, ktorý by nosil meno mnícha, po ktorom je pomenovaný sviatok všetkých zaľúbených. Ak nás čítaš, Ty Valentín dneška, sorry, nemyslím to zle. Neby nežnej revolúcie a amerikanizácie postkomunistického bloku, obchody zaplavené červenou farbou a rôznymi gýčmi rovnakého srdcového tvaru by ani neexistovali. Fenomén je tak silný, že sa mu nejdem stava do cesty ani len písomnou formou. Nebudem bojkotova sviatok, tiež s pridám k masám a podporím malé formy podnikania a zaobstarám si zopár srdiečok. čo si myslíte, komu naozaj máme da valentínsky prejav lásky, len tej vyvolenej, tomu vyvolenému alebo všetkým, ktorých máme radi a život bez nich by bol pre nás fádnejší, pociovali by sme akési prázdno?
Dokazova lásku, to môžeme počas celého roka, no nie? Aj tak si myslím, že v tomto týždni stúpli tržby v drogériách a živočíšne pudy sú dnes oveľa intenzívnejšie ako inokedy, dnešná noc bude presýtená oným sexuálnym pachom. Nie je v tom vypočítavos, ale každý chce svoju lásku urobi šastnou a nepoznám nič lepšie ako krásne milovanie a splynutie dvoch po sebe túžiacih tiel.
Môj tip na dnes? Milujte sa a množte sa s rozumom a ak nemáte stálejšieho Valentína, neostýchajte sa kúpi ochranu, veĎ to poznáte, nikdy nehovor nikdy. Všetkým single prajem, aby aspoň dnes mali pri sebe nejakého Valentínka alebo Valentínku. Verte, na parties sa takých pohybuje dos. A na akú party by som Vás dnes poslal?
Skoro každá akcia má dnes podtitul Valentínska… vybera je naozaj z čoho. Považskobystrická Vrtuľa dnes ponúka houseík a by v Poprade, tak skočím na Rada Rovného do tamojšieho Trezoru. Počul som ho hra na betrojke a páčil sa mi jeho set. Ako sa tak prehŕňam partylistom, house je zastúpený v značnej miere, čo je pre mňa potešujúce a nemá význam aby som povyšoval Ďalšie akcie, takmer v každom meste sa dá povyrazi a zabavi sa. Satrdej najt fíver stúpne v nitrianskej Pekárni, ale dajte si pozor, aby Váš večer nebol doslova Overdose!
čítame sa next week!
Off – Marek

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*