M-Tip(37.)

A to som chcel zača príjemne prozaicky a elá-hop, dokončil som úvod akosi skepticky. Nevadí, aj pravde treba da niekedy priestor. I keĎ ostatne som veru viac pravdovravný, ako možno treba. 🙁 a tuším aj skeptický, že by ma postupne a s istotou opúšal optimizmus? čím to môže by? Blížiacim sa koncom leta, nenaplneným letným snom, absenciou na toľkých skvelých tancovačkách, pocitom samoty? Naozaj si neviem odpoveda na tieto a ešte mnohé Ďalšie otázky.
Ale ako potom nájs riešnie a spôsob načerpania nových síl a návrat k otpimizmu? Chlastom? To asi tiež nie, lebo osobne mi je po opici ešte horšie ako pred ňou, a pocit blaženosti trvá len niekoľko hodín, ak sa z nás nestávajú alkoholici, no pochybujem silne, že tí sú blažení neustále.
Musím nájs spôsob, ako sa zbavi toho nepríjemného zkrušujúceho pocitu, ktorý ani neviem poriadne definova. Nie je to slabos, skôr nechu skúša niečo nové. Denne sme postavení pred mnohé novinky a takýto stav asi jednoducho musí niekedy prís. čas je možno najlepším liekom. Samo to prišlo, samo to odíde.
Nič nové som Vám asi nepovedal, ale aspoň ste si oddíchli pri tejto stránke. Ak ste znechutení, choĎte von, ak máte psa, mačku, fretku alebo iné domáce zvery, zoberte ich a prevetrajte si spolu s nimi aj Vašu hlavu, prípadne prevetrajte svojich kamarátov.
Vetra je dobré za denného svetla, pri umelom sa lepšie robia iné veci, napríklad aj tancuje. Z Xmagu som si veľmi obľúbil mix Nils Hessa a zrejme sa pôjdem na neho pozrie v sobotu do Bajkalu. Next week je toho pred klubermi požehnane, neviem, či vôbec sú schopní toľko hudby absorbova. Vstreba možno ešte áno, ale dochuti si zatancova na každej asi nie… osobne určite nezvládnem všetky party, .. BeeFree, I seek you, taktiež víkendovky. Premýšľam, že som dlho nepočul naživo Trávu, tak si možno pôjdem trsnú na Beckov, možno tam uvidím aj tých povestných ceckov, :-)))
Take care!
Off – Marek

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*