M-Tip(35.)

Donieslo sa mi, že som Vám chýbal. Jooooooj, to som rád.Premýšľal som o čom by som tak dnes mohol toči. Nemusel som však dlho chodi mútnym chodníkom núkajúcich sa nápadov.
Dajte si teraz ruku na srdce Tí z Vás, ktorí doma pozeráte od pondelak do piatku telenovely! Nooo, tak poĎme, chcem aby ste boli teraz k sebe úprimní a otvorení. Ja pozerám tiež a vždy si poviem, chúĎa Halčáková, tá si musela vykriča hlasivky pri davobavní Palomy…. no tak ako ste na tom, koľkí z Vás sa priznali, že to pozerajú? Nemusíte sa hanbi, veĎ Vás nikto nevidí a nikto sa ani nedozvie, že ste to aj Vy, vĎaka komu by sa za prítomnosti peoplemetrov na Slovensku komerčnej televízii zvýšila sledovanos práve v inkriminovanom soap-operovom čase. 🙂
Viete čo ma štve na celom tomto? Veľa z nás to sleduje a hanbí sa za to. Stretol som len jednu holku v KE, ktorá sa nehanbila a prebrala so mnou problémy hlavných predstaviteľov. (ahoj Tanya… ak čítaš túto rubriku,sorry, že som to prezradil)
Nemyslím, že sa musíme za to hanbi, veĎ aj tak v tom čase v TV nič iné nejde… neahám sem teraz MTV, kde sa dá občas niečo pozera.
Prečo odsudzujeme ľudí, ktorí podobné umelecké gýče (snáĎ týmto neurazím slovom gýč) pozerajú, prečo nad nimi ohŕňame nos? A sami sme pokrytci?
Rád by som to teraz trošku zovšeobecnil, nechcem útoči len na mydlové seriály, kľudne by som mohol medzi ne zaradi aj americké trhákové seriály typu Beverli atĎ. (niekedy sme si robili prču z toho, že Blvali hnis 90210 :-)) )
Chcem teraz všeobecne o tom, že robíme kopec vecí, za ktoré odsudzujeme iných, prinajmenšom ako som spomínal, ohŕňame nad nimi nos. BuĎme silný a priznajme sa kľudne, áno pozerám to a čo, kľudne priznajme aj iné veci, za ktoré sa ostatní hanbia, lebo by stratili kredit… v komunite kluberov je to ešte výraznejšie, lebo tu sa každý snaží by in a originál, každí sa na niečo hrá.
Je to blbos, celý image je na nič.. Ja viem, sám mám čo najmenej hovori, ale aspoň sa za svoje činy nehan- bím.
Suma-sumárum…stojme si za tým čo robíme a nebojme sa otvorene o tom diskutova,alebo aspoň prizna farbu.
Len toľko som chcel.
Sakriš, teraz ma štve, že som nešiel na Zelenú vodu, tak rád by som si trsol na Tvyksa.
Ozaj ako ste si zatrsali expiatok na MIE? Ja výborne a mimochodom I like to move it patrilo aj do mojich úst, nejako nám s M. zaharašilo a rozkokošili sme sa a podobne ako na Lumiera sme si z plného hrdla pospevovali Billy jean it´s not my lover….
Nemám naštudovaný partylist, tak Vás asi nikam nepošlem. No ak zvažujete v Blave Azyl… neváhajte ani minútu, je to skvelý klub, kde som zažil nejeden vzlet ale aj tvrdý dopad. Tak lietajte opatrne!
OFF – Marek (ruzicka@andex.sk)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*