M-Tip(30.)

Whow, sám nechápem, kde sa vo mne ten archaizmus berie. Nikdy som neoplýval jazykom našich predkov prežívajúcich vo vyšších nadmorských výškach a tráviacich dlhé večery veršovaním. Hold, na staré kolená predsa len bude zo mňa intelektuál :-)) .
Tak ako sa Vám páčil Michael Jackson v piatok v Eláme? Ja som bol priam ohúrený a do sýtosti som sa vytancoval. Aplikoval som svoj posledný článok a vrátil som sa do čias len to nedávno. Veľmi dobrý kamarát mal veľmi rád M.J. a ešte aj má, no a zažili sme spolu kopec srandy a pekných chvíľ, vytiahol som ich kdesi z útrob håbky svojej mysle a bolo mi straaašne fajn, až na záver party… ale to nepatrí sem! 🙁
Zožal som dve celkom milé reakcie na moje škrábanie na bjknr a to mi dáva tuši, že naozaj nežije tancachtivá omlaĎ len lifestyleom, ale zamýšľa sa aj nad svojim životom a časami, z ktorých sa skladá.
Život sa skladá z maličkých čiastočiek, ktoré sem-tam nadobudnú aj väčšie rozmery aké by sme im sami pripísali.
Uvedomili ste si niekedy ako veľké je Vaše ego? Osobne som sa nikdy nad tým nezamýšľal, teda nie konkrétne so zámerom zisti ako veľké je.
Ak človek zistí na čo sa cíti a ako na tom je, možno lepšie odhadne vlastné reakcie v danej situácii. Zvykneme sa preceňova ale aj podceňova. Myslím však, že dnes už netrpíme prílišnou zakomplexovanosou a strachom z akcie, vidie to aj na dennom svetle. Stalo sa Vám určite, že Vás oslovil cudzí človek len tak, takmer so žiadnym úmyslom, len Vás zbali. :-)) Prečo by sme aj takéto akcie nemohli pácha priamo v centre diania, priamo na očiach druhých? Nech vidia, že máme na to stᝠpo niekoho boku. Podobné veci sa nemusia dia cez internet a sms fórum, kde denne človek číta odkazy ľudí skrývajúcich sa za bezvýznamné nicky. BuĎme sami sebou a vystupujme ako silné individuality, ktoré vedia čo môžu, ale aj čo nesmú!
Zase som povolil uzdičku môjmu morálnejšiemu Ja, nevadí, to druhé sa chce ís niekam odreagova, kde je to dnes možné a či je to vôbec tento víkend možné?: ale je to možné, prečo by to nebolo možné, dnes je predsa všetko možné :-)) : takže kam by som Vás poslal: určite bude husto v U.čku na chlapíkoch z Tresoru a v sobotu by som, keby bolo možné, rád zašiel na Felipeho do Metra do Šale.
Nech Vám botky dobre tancujú a vykrúcajú Vás.
Off- Marek
(ruzicka@andex.sk konzultacie vyhradene :-))) )

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*