M-Tip(28.)

Nebojte sa, v žiadnom prípade sa nechystám obra Vás o kvantá minút, ktoré viete určite aj efektívnejšie a zábavnejšie využi, ako čítaním mojej rubriky. Ale zvykol som si, že sa tu predsa len kedy tedy zastavíte.
Možno som Vám už raz prezradil, že mám celkom rád domáce práce. Dnes by som však chcel tak-troška dementova toto tvrdenie. Ani si neviete predstavi ako veľmi a škaredo som nadával pri dnešnom žehlení. Stále som nepozoroval, žeby sa kopec opratej bielizne zmenšoval, naopak, mal som pocit, že rastie s mojou chuou prašti s tým žehlením. Nakoniec som sa však úspešne prebojoval ku koncu a zápas s presušeným oblečením som vyhral. Viete si to predstavi, keĎ chlap býva sám, k tomu pripočítate platnos tvrdenia “čo si neurobíš sám, nemáš!”, predstavili ste si to? Viete, som dos ješitný… 🙁 a dnes som bol ešte aj nepredstaviteľne mrzutý a k tomu všetkému akoby nebolo toho dos, som bol celý deň aj bez jedla. Nieee, nedržím diétu, len sa mi akosi nechcelo nič robi na papu. Fajneeee, vyžaloval som sa Vám tu a môžem ís. Hehehe, to by ste chceli, čo??? :-)) Len tak ľahko sa ma nezbavíte. I napriek toľkej únave zo zveľaĎovania mojho bezprostredného okolia, mám teraz veľmi dobrú náladu. Najradšej by som asi zaľahol do postele, ale vo vnútri drieme čosi, čo mi vraví: &quotnemôžeš predsa v posteli štartova víkend!”. Unavení ale s dobrým pocitom na duši a akosi celkovo uspokojený sa teda vrhnem do partylistu. Ale ešte kým sa tam dostanem, vedzte: je lepšie unavený prácou ako unavený nudou. To môj dnešný M-tip.
Som rád, že ste dnes neočakávali odo mňa žiadne ažoby a len tak lážo plážo, sme sa spolu dostali k spomínanému partylistu.
Hopsa naň: ako tak pozerám, organizátori nelenia, takže do pozornosti dávam považskú Vrtuľu a Olivera Maasa (pozdravujem tento pekný klubík a dúfam, že sa Vám fotky z Vašich narodiek páčili, mimochodom Matúš ešte neuverejnil môj portrét Itoha,ktorý sa mi tak celkom vydaril :-)) )a ak ste v blízkosti Martina, tak určite neobíde Red s Mhonolinkom v Alpia clublande. Viem poveda celkom presne, kam povedú v sobotu stopy ľudkov môjho razenia, zrejme do Chicaga na housíček Reload 03.. tešíme sa.
čítame sa o týždeň!
OFF – Marek

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*