M-Tip(20) Tip Mareka Ružičku

Keby ste dnes priložili ušká k hrajúcim štupľom v mojich ušiach, možno by ste zanadávali, že hopsa ako
na staré kolená vymäkol. Ja som zase nikdy nebol extra natvrdlý Počúvam horúčku, nie však sobotňajšej noci, ale tú čo už pomerne dávno prepadla Kylie. Je Vám to celkom milý album. Nikoho neurazí, nezaspíte pri ňom a celkom fajne si pri tom popíšete, prípadne počítate.
V rámci M-tipu som sa už dávnejšie miešal do remesla dresscodu a dnes budem o5 trošku kali vodu.
Možno si ešte pamätáte, keĎ som sa rozpisoval o nových vôňach. Dnes som sa dokopal k tomu, aby som vymenil vlastnú. Je pravda , že som bol už aj donútený k tomu a keĎ som k nej o5 po dlhšom čase privoňal, tak mi jej opojnos nenechala veru veľa času na premýšlanie. Už aj som asil dos peňazí z nie veľmi plnej peňaženky. Ale čo už, zabijem sa? povedal som si. Neberte ma vážne, tlácham.
Pravdou však je, že dobre voňajúci človek sa sám cíti lepšie a aj okolie je vo väčšine prípadov zhovievavejšie. Túto pravdu dávno poznáme.
No stále som sa akosi nedostal k vôni, ktorou som sa dnes potešil. Je to novinka od Lalique. Ono zasa nie je to úplne naj Hot, už nejaký piatok chladne na pultoch, ale stále je to pomerne svieži vánok medzi jarnými news na poli voňavom. Equus Pour Homme, samotná vôňa hovorí za seba. Na prvé očuchanie sa Vám možno vybaví panský Cacharel. Equus je dos podobný. Patrí medzi nové drevité, korenisté vône. Je to naozaj príjemna bomba do nosa. Verím, že keĎ okolo Vás prejde človek tejto vône, zavetríte osobnos plnú vášne a živelnej mladosti.
Ak sa radi rýpete v jednotlivých zložkách voňaviek, tak pre informations Equus má v sebe bergamot, vetiver, borievku, rajské semienka, muškát, sekvojové drevo, kožu, mošus a kopec Ďalších blbostí, ktoré ani mne veru nič nevravia. Ale ako som sa už zmienil vyššie, je to nanajvýš pozoruhodná vôňa, za ktorou sa môže skrýva naozaj človek nezastrašiteľný, odrážajúci všetky svoje túžby už na prvý pohľad. Teda pozor na mňa ak sa náhodou niekde na party stretneme… stačí pohľad a viete po čom túžim! Zasa tlácham, tak čitateľný veru nie som. KeĎ už som spomenul party, pozrime sa, kam sa dá dnes ís žúrkova: príjemne môže by na Beneluxe v U.čku, za dobrým drumáčom sa vyberte do 3 v NZ, pozdravujem osadenstvo na Bicknellovi sme sa bavili neskutočne, škoda, že taký klubík nie je v Blave, zišlo by sa!
Na totál záver ešte malý cmuk a ¼udia Bavte sa, život je krátky, ale krásny.
OFF – Marek

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*